Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne lássák...

Mit tegyek, hogy ne lássák rajtam az emberek, hogy szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Több éve tart ez az állapotom, hogy állandóan szomorú vagyok. Az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak, nem tudom, hogy mit akarok kezdeni az életemmel, minden iránt elvesztettem az érdeklődésemet és persze semmi sem tud boldoggá tenni. Egyáltalán nem szoktam mosolyogni. Többen is megjegyezték, hogy látszik rajtam, hogy szomorú vagyok és sajnos nem tudom elrejteni.

2017. nov. 20. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosolyogj. Ez az egyetlen modja. Nekem is igy megy. Tovabba az ha nem magammal vagyok elfoglalva. Pl masokkal vagyok beszelgetek veluk, masok problemaja elfeledteti az en nyavajamat.
2017. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy zseni vagy!

Tudod milyen rossz az, ha valaki szomorú, de mivel nem bőg látványosan, nem panaszkodik és nem sajnáltatja magát, szóval az ilyen emberi érintkezések, beszélgetések során nem a saját problémáit nyomatja, vagy ha el is mondja nem olyan tragikusan, akkor mennyire lazán veszik az emberek? Mintha nem is lenne semmi gondja, sőt még rá is pakolná más a saját kis miniatűr problémáit, mert más viszont tudja magát sajnáltatni...


Na hát nem vagyunk egyformák, mindenkinek vannak gondjai, ami miatt szomorú lehet, és ennek súlyát egészen eltérően veszi mindenki.

Én pl nem sajnáltatom magam, és nem látszik rajtam többségében, ha szomorú vagyok. De időnként rosszul esik, hogy ha még a másik személy tudja is, hogy épp milyen nehéz az életem, akkor is a saját kis semmi bajait sorolja, és még tőlem vár segítséget...

Ez sokkal rosszabb érzés, mint az ellentéte, hidd el!

2017. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!