Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek egyes eladók?

Miért ilyenek egyes eladók?

Figyelt kérdés
ha drágább dolgot veszek, forgatják a szemüket, volt, hogy beszóltak amiért vettem csokit és csipszet mert én "megengedhetem magamnak"

2017. nov. 21. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel, de tudod, minden területen vannak oda nem illő, az adott munkakörre alkalmatlan egyének. Ő egy ilyen.
2017. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert frusztráltak, amiért keveset keresnek, nincs képességük egy jobb állásra, és ezt nem tudják normálisan kezelni. Voltam már eladó diákmunkában, nálunk is volt pár kolléga, akik minősítheteten hangnemben beszéltek ilyesmiket. Dolgoztam egy standnál, ahol keleti ékszereket, sálakat, szőnyegeket árultunk. Mellettem egy körömkellékes. Ő kedves megjegyzése egy vásárlóm után: "Hát basszus, dögöljön meg az, akinek hónap végén van pénze egy 30ezres szőnyegre"... hát percekig pislogtam utána. Nem a vásárló hibája, hogy neki jó munkája van, neked meg minimálbéres.
2017. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel meg en sem talalkoztam. Bar vicces, azert a csoki vagy a chips bem egy nagy kivaltsag. Nem hiszem hogy ez irigyseg miatt lett volna
2017. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a havi bevásárlás alkalmával néha ilyenre is költök és erre megítél emiatt:(

jó ha nektek nem volt hasonló tapasztalatotok

2017. nov. 21. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Eladóként dolgozom (diákmunka), baromira hidegenhagy, ki mit vesz, csak arra figyelek, minden tétel pontosan szerepeljen a kasszában, nekem is meg a vevőnek is kellemetlen, ha utólag kell visszajönnie valamiért reklamálni.

Van, hogy nagyon éhes vagyok munka közben (mikor már 8-10 órája dolgozom), és ilyenkor maximum eszembe jut egy egy dologról, hogy ezt én is ennék, de semmi közöm nekem ahhoz, ki mire költi a pénzét.

Ha neki attól könnyebb, hogy forgatja a szemét, hagyd rá. Beszólni senkinek sincs joga viszont. De el nem tudom képzelni, ez hogy történik egyáltalán.

Ha elkezdenék beszólogatni a vevőimnek, hogy mire telik nekik és mire nem, nagyon hamar repülnék, szóval el nem tudom képzelni, hogy valakinek fontosabb, hogy belekössön egy idegenbe irigységből, mint az állása, ha így is az a baja, hogy keveset keres.

2017. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult elő ilyen. A cukrászdában "megszóltak", hogy marcipánfigurát kérek, mert az "drága". Többet nem vettem náluk, és ezután amúgy is a lehet legritkábban mentem be hozzájuk.
2017. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Életben nem hallottam ilyenről.

Főleg egy xaros csoki és csipsz miatt meg röhejes is lenne, ha lenne ilyen.

2017. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem általában bámulni szoktak a k* rva eladónők,mert az hiszik lopok.
2017. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen van?:D Hol vásárolsz? Teszkóban kasszáztam diákként, voltak nagyon gázos, frusztrált, rosszindulatú munkatársaim, de soha egyik se bunkózott a vevőkkel, csak egymással. Maximum semlegesek voltak, de ennyi.
2017. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kisboltban történt az eset
2017. nov. 21. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!