Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes szülőknek miért kell...

Egyes szülőknek miért kell mindenhova magukkal hurcolászni a babakocsit?

Figyelt kérdés

A gyerek ott futkározik mellettük, vagy sétálgat, ha elfárad, viszik kézbe, de teljesen feleslegesen ott tologatják mellette az üres babakocsit, ami baromi sok helyet foglal.

Nemrég voltunk kirándulni valahol, és egy kiállításon is alig lehetett elférni, mert az idióta anyukák/apukák keresztbe fordították meg tologatták a szűk helyeken is az üres babakocsikat, a gyerek meg már ott rohan előttük 10 méterre. Volt egy terem is, ami tele volt babakocsikkal, közben meg ott díszelgett a tábla, hogy "Nem babakocsiparkoló!"


Ha nem létszükséglet, meg a gyerek elvan nélküle is, minek cipelik mindenhova a hatalmas babakocsikat, amikor csak a helyet foglalják el mások elől?

Buszon ugyanez. Beteszik a hatalmas babakocsikat a busz közepébe, ott már állni sem lehet, így jóval kevesebb ember fér fel a buszra, anyuka/apuka meg ott ücsörög a széken, mellette meg a gyerek.


Csak engem idegesít ez a jelenség?



2017. nov. 1. 19:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A "majd megtudod ha lesz gyereked!" érven kívül.
2017. nov. 1. 19:10
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Tudod ha a kisgyerek elfárad nem fogja cipelni száz métereken át a kezében. plusz elfér a csomagtartóban a kaja, pelenka, tea,..nem kell hozzá nagy ész szerintem, nem bántásból írom. Majd ha lesz ...na mindegy.
2017. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a csecsemőket értem ez alatt.
2017. nov. 1. 19:14
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy ezzel egyedül kérdező, én is mindig rácsodálkozom, hogy minek viszi a babakocsit a szülő, ha esetek 90%-ban nem kell. Ha meg még nem bír menni a gyerek, akkor ne menjenek nagyobb távra. Úgyse fog semmire se emlékezni, mert még kicsi...
2017. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Három éves kor alatt simán beájulnak bárhol, bármikor. egy kétéves sem tud olyan tempóban haladni ahogy kell...
2017. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert hasra kell esni toluk, hogy kipottyantottak egy kolkot magukbol... en nem csak ezt a jelenseget nem ertem, hanem pl. az ut kozepen valo, gyokkettes setalgatast a parkban, mikozben en sietnek es alig birom kikerulni.
2017. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez a kérdés a banyatankos verzió még, hogy a nyugdíjasok méééér kóricálnak a boltban mint a kib...ott guppik, ugye kedves utolsó..? :DDD
2017. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát hatos, nem is tudom hogy gondolja az ember, hogy kiviszi a levegőre sétálni kicsit a parkba a gyerekét 3 éves kor alatt, pedig Te sietnél és ki kell kerülnöd őket, felháborító 😁
2017. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

A "nekem családom van és jogaim vannak a babakocsimmal,meg a taknyos kölykömmel" című vircsaft mindig is tipikus életformaként jelen volt a társadalomban,főleg a nagyvárosokban.

Ez olyasmi,mint amikor a piától és a munkakerüléstől megnyomorodott sztkmercis a legnagyobb csúcsforgalomban lenyittatja a Volvo buszon a rampát,mert neki joga van közlekedni.

2017. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező nagyon szívére vette a babakocsi témát, legutóbbi kérdésében a buszról utálta le őket és fel volt háborodva hogy miért merészelnek anyukák kilépni a házból gyerekkel, azóta sem tudott túllépni a babakocsi fóbiáján.
2017. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!