Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnád mit gondolsz magadról...

Leírnád mit gondolsz magadról teljesen őszintén reálisan?

Figyelt kérdés

Nézzük ki mennyire önreflektív. :)


Negatív, pozitív tulajdonságok reálisan, mit csinálsz rosszul/jól az életedben.


2017. nov. 22. 14:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Tehát kb. ilyesmi részletességgel.
2017. nov. 22. 15:40
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Főbb belső tulajdonságaim (jó/rossz vegyesen): segítőkész, lobbanékony, érzékeny, depressziós lelkületű, szorongó, zárkózott, lusta, életunt, antiszociális, önbizalomhiányos, kishitű, gátlástalan hazudozó, álszent, néha rosszindulatú; nem vagyok kitartó, sokszor meggondolatlanul cselekszem, gyakoriak a hangulatingadozásaim. Sokan amúgy művelt, okos embernek tartanak, de annyi önbizalmam sincs, hogy ezt elhiggyem magamról. Ha éppen egy jobb periódusban vagyok (ami ritka), még a humoros "én"-em is előjön, ezt még én magam sem vonom kétségbe.


Külső: azt inkább hagyjuk :)


Összességében egy jelentéktelen senkinek érzem magam és azt szoktam kívánni sokszor, hogy bárcsak meg se születtem volna. Úgy érzem, sokkal jobb lenne a világnak nélkülem.

2017. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton introvertált vagyok, szeretek egyedül lenni, kevés a barátom, idegen társaságban nem érzem komfortosan magam, viszont a saját közegemben harsány vagyok, és sokat viccelődöm. Jó a humorom. Hirtelen haragú vagyok, és a legkisebb hülyeségen is képes vagyok agyvérzést kapni (keményen küzdök most ez ellen)ha rossz passzban vagyok főleg. Határozott véleményem van, amit szinte mindig ki is mondok, ha valaki olyanba gázol, amit igazságtalannak vélek, azonnal felszólalok(rasszizmus, szexizmus, a másik lenézése, homofóbia, állatkínzás stb), akkor is, ha a megszólaló a főnököm.

E mellé viszont túlérzékeny vagyok, sok mindent sértésnek veszek, ami másnak fel sem tűnne.

Kreatív vagyok, majdnem minden művészeti ághoz van némi tehetségem, ezzel szemben ha két számot össze kell adni, az ujjaimon számolom ki a mai napig, neveket és utcaneveket csak kínkeservesen jegyzek meg.

Fárasztanak a játszmák és a hazugságok, ilyenek is, mint a flört (nem is megy, se jelet nem tudok normálisan adni, se nem veszem észre, ha tetszem valakinek), vagy hogy valaki hazudik a barátnőinek, ha rosszul áll rajtuk valamilyen ruha. A minimum, hogy nem mondok semmit ilyenkor.

Makacs vagyok és önfejű. Kevés ember tanácsát veszem egyáltalán fontolóra. Ha kifejezetten nem kérem, nem is nagyon szeretem, ha tanácsokat osztogatnak.

Gondoskodó alkat vagyok. Jól főzök, jó vagyok az ágyban, hűséges vagyok. Ha valakit szeretek a többi férfi megszűnik számomra, és ez nem csak a kezdeti szakaszra jellemző.



Egyszóval nehéz velem :)

2017. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív belső tulajdonságaim: kedves, megértő, elfogadó, normális, érett gondolkodású, kötelességtudó, pontos, szorgalmas (nem mindig, de néha), barátságos, mosolygós, őszinte, jó a humorom

Pozitív külső tulajdonságok: zöld szem, az alakommal is meg vagyok elégedve, mert nincs rajtam felesleg, hajam színe

Negatív belső tulajdonságaim: stresszes, szorongó, lusta, néha felületes, néha rendetlen, bátortalan, kevés a kitartásom, könnyen felhúzom magam, önbizalomhiányos, nem magabiztos, érzékeny (ez néha pozitív, néha negatív)

Negatív külső tulajdonságaim: alacsony (163 cm, nekem alacsony), hajam, bőröm, arcbőröm

2017. nov. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Annyi pozitív van bennem, hogy jó programozó vagyok. Egyébként az életem minden más téren egy kalap szrt nem ér, senkinek sem vagyok fontos, mint ember - kivéve persze, ha kell valami nekik tőlem. Abszolút semmi önbizalmam nincs, kövér is vagyok, inkább kerülöm a társaságot. Egyedül fogom leélni az életem.


24/F

2017. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott vagyok, szókimondó, megszállottan kíváncsi😂, lusta, néha főnökösködő, flegma, szemtelen, rendetlen, álmodozó, ügyes (jo a kézügyességem), sportos, segítőkész (szeretek tanácsot adni).


Szokesbarna hajam van, kékeszöld szemem, magas vagyok es vékony.

2017. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált, de határozott személyiségű, van saját véleményem, hirtelen haragú, kritikus és sokszor cinikus, kicsit pszichós néha, könyvmoly és ridegnek tűnő a külvilág felé. Viszont barátokkal vicces és energikus.
2017. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

Király, falkavezér, alfahím.

Ügyes,okos,ravasz. Szevasz.

2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy van egy kedvesem és próbálok neki megadni, amit kér, a kedvében járni.

Szívesen segítek állatokon, vagy bármin, ami nem ember :D (kivétel ezalól a párom és két unokahúgom, akikért tűzbe mennék), és szívesen elvonulok a világ elől a könyveimbe, novelláimba temetkezve - ez nekem pozitív és a kedvesemet sem zavarja.

Szeretem az országot, ahol élek, és igyekszem munkát találni, csak nehéz. :( Ez viszont frusztrál és szomorúvá tesz elég sokszor.


Rossznak tartom, hogy nem vagyok kitartó, és hajlamos vagyok mindent az utolsó utáni pillanatra hagyni (a kedvesem pont az ellentétem, rugdos is rendesen sokszor ezért)

Néha trehány vagyok és rendetlen.


Az emberek nem érdekelnek (kivétel az a pár, akikkel elvagyok), tök jól elvagyok nélkülük, és mikor bébiszittelek, ott is igyekszem minél kisebb gyerekre vigyázni, aki nem nyaggat. Csak alapszökségletei vannak, amit kielégítek, aztán ennyi, de nem kell hintázni, szánkózni, stb.

2017. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.


Emellett érdeklődő, rengeteget olvasok engem érdeklő témákban, de ami nem izgat, azt elengedem a fülem mellett.

Könnyen elérzékenyülök (akár egy film romantikusabb jelenetén is), de szinte a párom az egyetlen, aki láthat sírni, kifelé keménynek mutatom magam, ha meghalok a fájdalomtól, akkor is.


Őszintén megmondom, mi bánt, mi a bajom mással, amit nem szeretnek :D, de leszarom. Nem bunkón, és tolakodóan, de ha kérdik, elmondo a véleményemet bármiről :)


MAkacs vagyok, de meggyőzhető.

Lobbanékony, hirtelen, emiatt kicsit meggondolatlan - a kedvesem ellenben megfontolt és hideg fejű, ami teljesen jó. Ha baj van, őő intézkedik, én pánikolok helyette, és miután megoldottuk a problémt, segítek neki megnyugodni :)

2017. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!