Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buszablaküvegből való leskelődés?

Buszablaküvegből való leskelődés?

Figyelt kérdés

Ki mennyire tud onnan lesni bárkit is? Van lebukási veszély vagy nehéz észrevenni?

Ha igen, akkor csak közelről vagy távolról van lebukás veszély?

Trükkök, hogy sunyin lessünk?


Kaptatok már rajta valakit, hogy a tükörképeteket stíröli?



2017. nov. 22. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a buszt arra használom, hogy utazzak rajta valahova, nem pedig hogy másokat "kilessek", mert hogy az milyen "menő".
2017. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Magyar James Bond :D
2017. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk tetszik

De nem a kérdésre válaszoltál

2017. nov. 22. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Kit akarnék meglesni, pontosan hogyan és miért?
2017. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a lebukásveszély, mert nem lehet tudni, hogy az üvegen keresztül nézel, vagy a visszatükröződésben nézel valakit.
2017. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te is alkalmaztad már?
2017. nov. 22. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Én alkalmaztam már, de észre is vettem már másokat, akik engem néztek, szóval szerintem azért elég nagy a lebukásveszély.
2017. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Minimális az esélye hogy lebuksz. Még ha észre is vesz nem tudja bizonyítani és csak magát járatja le hogy egy egyértelműen kifelé nézelődő utassal kötözködni kezdene. Szóval nagyon jó módszer a leselkedésre. Nyilván a fényviszonyok számítanak ha kint sötétedik akkor jobban látszik a tükröződés.
2017. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi tetszik abban, hogy másokat lesel egy buszról? :D
2017. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Velem napi szinten előfordul hogy a busz üvegének tükröződésben találkozik a szemünk. Véletlenül is előfordul, de ha te valakit így próbálsz bámulni az is egyértelműen látszani fog. Aki erre felfigyel és odafigyel, már a szeme sarkából látja ha a tükörképed ránéz, tehát simán le lehet bukni. Az is creepy ha bámulsz valakit, de ha sunyin csinálod és azt is észreveszi, az még cikibb. Akkor inkább vegyél erőt magadon és próbálj valahogy kommunikálni (ha odamenni már nem mersz), hátha a másik fél bátrabb és kezdeményezni fog.
2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!