Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a nőknek ennyire nagyok az...

Ha a nőknek ennyire nagyok az igényeik, akkor miért nem csak a legszebb lányokkal jövünk össze?

Figyelt kérdés

Már az utolsó falusi fruskának is már elnézést, de Mayback kell meg a legdrágább ruhák mert szerinte ő egy hercegnő, én nem fogom folytatni a sablon dumát, tovább szerintem úgyis tudja mindenki de már k**ra unom ezt a sok hisztit, ha egy lánnyal össze akarok jönni egyből elindul a versengés,össze hasonlitgatás ki a jobb pasi meg e éri velem össze jönni, ha van kocsim akkor érdekes mód mindig megéri meg futnak utánam...ha nincs akkor max össze jönnének velem, de inkább csöndben maradnak, kerülnek.


K**vra unom ezt az egész versengést már, szóval értem én a nőket is hogy mivel nők talán több dologhoz előnyösebben hozzá jutnak..de akkor én miért nem kritizálhatom a barátnőmet, ha egyszer (feltételes módban) egy dagadt állat, kisebb a melle mint hófehérkének, miért nem b**hotom ki a bús p**ba ha találok egy szebb lányt?


Én soha nem voltam ilyen, én mindig minden lányhoz huséges voltam de komolyan, de én úgy látom hogy jobb őket fullra tárgyra venni, ahogy egyébként ők csinálják velünk nem mi velük!


Szóval, ha már ilyen drága egy nő akkor jobban teszi a férfi ember, ha csak a szépet tartja meg és ha lát egy szebbet tovább áll?


mert szerintem valahogy jobban jár, bár nem tartom helyesnek.


Valaki már gondolkodott hasonló képpen? 25f


2017. nov. 23. 17:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagyis cselekedett* ezzel a módszerrel?
2017. nov. 23. 17:55
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne várd hogy barátnőd legyen, ha ilyen véleménnyel van a nőkről. Senki sem kötelez téged, hogy összejöjj egy “dagadt állattal, akinek kisebb a melle, mint hófehérkének”, míg a nőket sem kötelezi senki, hogy összejöjjenek egy ekkora paraszttal, mint te vagy. Nézz magadba, ha nem veszel észlelsz semmi problémát, fordulj orvoshoz. Ne aggódj, ő majd talál egy párat!
2017. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Észre*
2017. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Szabadítsd fel magad a frusztráció alól. Ne görcsölj, és ne "versengj". Foglalkozz a dolgaiddal, építgesd az egzisztenciádat. Csajozásnál kövesd a minimum erőbefektetés elvet, azaz pont annyit foglalkozz egy kiszemelt lánnyal, hogy az érdeklődés még megmaradjon, és annyi. Ne hajszold túl magad, mert annyit nem érnek. Ha úgy érzed, hogy komolyodik a dolog, akkor se kell teljesen átmenni bétába.Ha látod rajta a komolyabb érdeklődést, akkor szépen növeld a befektetett energiádat (már az ismerkedésbe).
2017. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Ki bántott meg ennyire kicsikém, gyere mesélj...
2017. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Hú angyalom, nem a kocsid hiányával van a baj, hanem hogy némi intelligencia hiánnyal küszködsz! És esetleg kicsi a p...d, de azt lehetne kompenzálni mással, ami értékessé tesz és akkor nem kell autó!
2017. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Mi a tököm az a mayback
2017. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

25 fiú

Hát gondolom akkor anyád egy fillért sem költött rád.

Menj kérdezd meg tőle, ő is nő.

2017. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
getzi még kijavítja a cselekedett szót az odahányott foshalmaz után :D
2017. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

“..nõknek nagyok az igényeik..”

“..miért nem csak a Legszebb lányokkal jövünk össze..”


Ilyen álszent megfogalmazást rég nem olvastam, köszönöm.

2017. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!