Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a nőknek ennyire nagyok az...

Ha a nőknek ennyire nagyok az igényeik, akkor miért nem csak a legszebb lányokkal jövünk össze?

Figyelt kérdés

Már az utolsó falusi fruskának is már elnézést, de Mayback kell meg a legdrágább ruhák mert szerinte ő egy hercegnő, én nem fogom folytatni a sablon dumát, tovább szerintem úgyis tudja mindenki de már k**ra unom ezt a sok hisztit, ha egy lánnyal össze akarok jönni egyből elindul a versengés,össze hasonlitgatás ki a jobb pasi meg e éri velem össze jönni, ha van kocsim akkor érdekes mód mindig megéri meg futnak utánam...ha nincs akkor max össze jönnének velem, de inkább csöndben maradnak, kerülnek.


K**vra unom ezt az egész versengést már, szóval értem én a nőket is hogy mivel nők talán több dologhoz előnyösebben hozzá jutnak..de akkor én miért nem kritizálhatom a barátnőmet, ha egyszer (feltételes módban) egy dagadt állat, kisebb a melle mint hófehérkének, miért nem b**hotom ki a bús p**ba ha találok egy szebb lányt?


Én soha nem voltam ilyen, én mindig minden lányhoz huséges voltam de komolyan, de én úgy látom hogy jobb őket fullra tárgyra venni, ahogy egyébként ők csinálják velünk nem mi velük!


Szóval, ha már ilyen drága egy nő akkor jobban teszi a férfi ember, ha csak a szépet tartja meg és ha lát egy szebbet tovább áll?


mert szerintem valahogy jobban jár, bár nem tartom helyesnek.


Valaki már gondolkodott hasonló képpen? 25f


2017. nov. 23. 17:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
A te korosztályod nőstényei meglehetősen agymosottak. Olyan, hogy önálló gondolat igen ritka. A két véglet: 1. Olyan szerencsétlen önbizalomhiányos, hogy teljesen elveszett egy domináns férfi nélkül. 2. Majd ezek pózolnak az Instagramon, és nyáladzol utána. Pedig, ha tudnád...
2017. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem értem. Kérdezőnek az a baja, hogy az eddigi átlagos csajai továbbálltak, mert találkoztak másokkal, akik nem olyan férfiasan tökéletesek ugyan, mint ő, de volt a tulajdonukban Mayback, bármi is legyen az. (Mercedes Maybachra gondolsz netán?)


Ezek után ő már csak a legszebb lányokkal akar randizni. Na de ők miért állnának szóba vele, hiszen minden nő anyagias, és csak a pénzt nézi, és neki pont az nincs. Fejtsd ki, kérlek.


Szavazzunk: trollkodik, vagy sérült lelkű?

2017. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem utóbbi
2017. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

De most ez miért a mi hibánk, hogy te leadod az igényeidet és össze jössz olyannal is, aki nem annyira tetszik, vagy nem tartod teljesen megfelelőnek, már ne haragudj, de ez hol a kvaistenbe az én problémám, hogy igénytelen vagy a párkapcsolataidra lmao? Azzal jössz össze, akivel akarsz, hol érdekel engem? Ha nem adod royaltynál alább, az is a te dolgod, sok sikert :D

De szerintem nem túl jogos azt kijelenteni, hogy hát, kövér, kismellű, csúnya mittoménmilyen nőknél nem bírok jobbat összekaparni, ha leszopom magam se, ezért más is adja alább, mert nekem rosszul esik, hogy nem topmodellek ugranak a farkamra :D

Nem fogom leadni az igényeimet, mert te ronda vagy meg lúzer meg csóró, meg alacsony, vagy sovány, meg túl kövér, vagy mittudomén és ebből neked kisebbségi komplexusaid vannak :D

Lúzer.

2017. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem gyere össze velük. Ki mondta, hogy ne?
2017. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a nőknek ennyire nagyok az igényeik, akkor miért nem csak a legszebb lányokkal jövünk össze?"


Mégis mi tart vissza ettől?


"miért nem b**hotom ki a bús p**ba ha találok egy szebb lányt?"


Mégis mi tart vissza ettől?

2017. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Fhu bakker. Erre tobbet nem tudok mondani, nagy baj van a fejedben, apukam. Eloszor probalj meg nem ugy tekinteni a nokre, mint egy targyra, amit kivalasztasz a boltban, leveszed a polcrol, alairsz egy husegszerzodest es tovabb allsz... Aztan vered a segged a foldhoz, ha a "targyad" nem csak ugy van melletted, mint egy disz.

Nem azert hagynak ott, mert csoro vagy, csak erre konnyu rafogni. Azert hagynak ott, mert szarba se veszed oket es egy ordenare paraszt vagy.

2017. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy? :D Azt hittem, ezt egy max. 16 éves írhatta, ameddig meg nem láttam a korod.
2017. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megállítja a véget nem érő p*csogás olimpiát, akkor rajta, csináljátok, senkit sem érdekel.
2017. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert a mostani nők nem párkapcsolatot keresnek hanem miliomost aki mindik kedveskedik nekik.És amikor rájönek hogy, túl sok tvt néztek már senkinek sem kelenek és sirnak a munkahelyükön a nöi kolegáknak hogy, rossz döntést hoztak.Nekem meg végig kel halgatnom a nyomi életüket mert még ennyi idö útán is hercegnöknek hiszik magukat és nem vesznek tudomást a környezetröl meg valóságról ami figyelemre méltó.
2017. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!