Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megcsaltam a páromat?

Megcsaltam a páromat?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok kapcsolatban, tavaly nagyon összevesztünk a párommal egy lány miatt. 2 hét szünet volt közöttünk, bár akkor azt mondtam hogy szakítottam Vele. Aztán elmentünk egy buliba ( mivel közösek az ismerőseink meg minden ) veszekedtünk, mondtam hogy lesz*rtál 2 hétig és hogy nem kellettem Neked akkor nyugodtan kikezdhetek a haveroddal. Odamentem hozzá és mint egy kis óvodás ott tartottam a számat a fiú száján de az a srác meg lesmárolt, és én meg engedtem magam mivel annyi harag volt bennem. Aztán utána pár napra rá kibékültem a párommal és azóta a lelkiismeret öl meg hogy ezt csináltam. És ez lenne a kérdés hogy ên most megcsaltam vagy nem? Én tudom magamról hogy soha nem lennék képes ilyet tenni, de ami kínt átéltem abban a 2 hétben, Ő rajta meg látszott hogy semmi baja h meg se viselte h én szakítottam Vele és azt akartam hogy neki is fájjon. Éjjelente sírok mert egy k*rvának érzem magam. Ezt a párom nem tudja pedig már egy éve történt.

2017. nov. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ha leszoptad volna, akkor se lehetne panasza.
2017. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Haragodban tetted,a harag rossz tanácsadó.Ha nem jelentett neked semmit a csók ez nem is igazán megcsalás mivel több nem történt közöttetek.Nem vagy k.....Ilyenekre ne gondolj.Talán segitene ha beszélnél erről valakivel,esetleg ha a párodnak elmondanád,hogy megkönnyebbülj.Ne cipeld tovább ezt a terhet,mert felőröl lelkileg.
2017. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát,mivel előtte szakítottál vele, aztán újra összejöttetek..szerintem nem megcsalás. Bár nem volt szép húzás tőled, de már elmúlt,akárhogy is szánod-bánod,ezt megváltoztatni már nem lehet. Légy vele őszinte,hozd fel a témát, beszéljétek meg,és a jövővel törődj, ne a múlttal. Csak ígérd meg magadnak,hogy többet ilyet nem teszel, és mielőtt megcsalásig fajulna a dolog szakítasz a másik féllel.
2017. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Lyézus :D Parádés értelmi szintet feltételez a történed és a fogalmazás. Egyébkénrmt kevésbé fogsz kínlódni ezen, ha megbeszéled a barátoddal.
2017. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a párod is már mijjen
2017. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!