Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy jegyesek vagyunk és nagyon szeretem őt és tudom hibáztam. Valahogy annyira gyorsan történt az egész. A munka pestre kívánt, és találkoztam véletlenül az egyik exemmel akivel tartjuk a kapcsolatot nagy ritkán. Neki is van élettársa. Iszogattuk a szállods halljába, de nem vittük túlzásba, egész este röhögtünk, egy házaspár már pezsgőt is rendelt az asztalunkhoz, aztán bezárt az étterem, átültünk a lobbyba, de ott is egy idő után félhomály lett. Aztán valahogy megcsókolt én meg vissza. A liftben már bennem volt. Olyan vadul szeretkeztünk, hogy kártérítést kellett fizetnem a szobáért(betörtünk egy tükröt és leszakadt az ablakpárkány).


Most is beleborzongok, ha erre gondolok. Soha nem jönnék vele össze. Nem bírjuk elviselni egymást, de a szex észveszelytő. Még aznap este kisurrant. hagyott egy üzenetet, hogy folytatná. Nem válaszolok a hívásaira, semmire. Helyette felhevülök ha az estére gondolok.


Mikor hazajöttem, a páromat kerültem.

Nagyon szeretem őt. Soha nem akarom elhagyni. Hibáztam, és el szeretném neki mondani.


Nektek mi a véleményetek, azon kívül, hogy nem bírok magammal?


2017. júl. 16. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Oké, akkor nem jövök azzal, hogy nem bírsz magaddal. Az mennyivel jobb, ha azt írom, hogy egy ribkó vagy? :D
2017. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
ne mondd el, ne törd össze a szívét
2017. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Gyönyörűek vagytok. :(
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Én elmondanám a páromnak. Nem azért, hogy könnyítsek a lelkiismeretfurdalásomon, hanem azért, mert nem tagadnám (sőt, nem tagadhatnám, nincs hozzá jogom!) meg tőle a lehetőséget, hogy olyan nőt vegyen el, akit teljes valójában, az elkövetett hibáival (nem mellesleg vágyaival...) együtt ismer, ill. azt mondhassa, hogy köszi, így nem kellek. Nem hiszek a "ha nem tudja, nem fáj"-dumában, ill. az ezek folytatásaként "nem akarok neki fájdalmat okozni", és hasonló mentségekben. Már réges-rég fájdalmat okoztán neki, csak ő még nem tud róla...

Nah a lényeg, hogy én biztos elmondanám, mégpedig azért, mert joga van tudni, és joga van ennek fényében dönteni a jövőjéről - amiben vagy szerepelsz majd ezek után, vagy nem.

2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Állj elé és vallj színt,te csiga gerincű!
2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
"Olyan vadul szeretkeztünk, hogy kártérítést kellett fizetnem a szobáért(betörtünk egy tükröt és leszakadt az ablakpárkány)" Ablakpárkányszaggato dugás. Nem semmi. (Szétverte a farkával? A tükröt meg kilötte?)
2017. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén.

Nagyon sajnálom a párodat.

Téged is sajnállak hogy ennyire nem bírsz magaddal.


ezt az egészet csak magadnak köszönd, minden rajtad áll mit teszel, de ha még van benned egy minimális emberség beszélj a pároddal. De készülj fel a következményekre.

2017. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól láthatóan szükséged volt erre az izgalmas estére, és később is lesz ilyen. Nem vagy monogám típus.


Ami nem baj, feltéve hogy bevallod magadnak -és ha egészséges párkapcsolatot szeretnél- akkor a barátodnak is!

Aztán ha neki ez nem okés-nem illetek össze, akkor van csak probléma. De egy párkapcsolat a problémák megoldásáról is szól. Együtt utána lehet nézni ilyen szituk megoldásának, lehet észérvekkel vitázni, jó esetben konszenzusra jutni :) rosszban meg békésen elválni...


A kommunikáció, vitakészség, asszertivitás fontos dolgok párkapcsolatban, sokat kell tanulni :)

2017. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne házasodjatok össze, nem lesztek boldogok. Az ő érzései nem nagyon számítanak neked, arra kár lenne apellálnom, inkább gondolkodj logikusan: két év múlva nem fogsz ugyanúgy hiányt szenvedni, mint most? Ami miatt ez megtörtént az nem fog elmúlni akkor sem, ha titkolod, és akkor sem, ha megbocsát és tiszta lappal folytatjátok. Oka volt annak, hogy ez megtörtént, és ez meg fogja akadályozni a teljes boldogságot. Nem a megcsalás a legrosszabb, amit egy ember elkövethet a másik ellen, ennél sokkal nagyobb bűn elrabolni a másik fiatal éveit. A te éveid is elmennének a sumákolásra vagy az egy helyben toporgásra, pedig akár haladhatnál is előre. Ha alaposan végiggondolod, akkor ez nem csak egy szimpla botlás volt, hanem ez feltette az i-re a pontot. Te ismered az életed, te tudod, hogy mi lappang a mélyben.
2017. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Jó mese. Jár a virtuális csoki.
2017. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!