Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaltam a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaltam a páromat és most teljesen el vagyok bizonytalanodva mit tegyek? ( kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nem igazán működött jól köztünk a dolog veszekedtünk kimaradt éjszakákra és nem szólt emiatt egyik férfi ismerősömmel elkezdtem többet találkozni mint amennyit amúgy szoktam féltékennyé akartam tenni ha már egyébként nem figyelt rám .

Tegnap is találkoztam vele megkért ,hogy vigyázzak a kiskutyájára amíg vásárol. Aztán utána atmentem hozzá elkezdtunk beszélgetni mondtam neki ,h nem lesz ez így jó kezdek többet érezni iránta és a párom nem egy másik férfi miatt akarnám elveszíteni hanem azért legyen vége mert amúgy már szar a kapcsolat .

Amikor mondtam ennek a férfinek ,h kezdek többet érezni és,hogy jobb lenne nem találkozni többet forrón megölelt egyszerűen olyan jól esett nem is tudom mikor ölelt meg így a párom .


Utána elkezdett maszírozni lekerült rólam a felső. Aztán elkezdte puszilgatni a hátam. Beleremegtem de megkértem ,hogy hagyja abba nekem ez nem menne hiába vágyom rá . Megértette aztán utána megölelt megint és adott egy homlok puszit.

Csók se csattant el köztünk .


Lenyeg az ,h utana összeszedtem magam megkerdeztem ,hogy utal -e azt mondta ,h dehogy is ő szerelmes belém.


Én pedig elbúcsúztam tőle,h ne haragudj jobb lenne ha nem találkoznánk többé és köszönök mindent és még jól megölelt .


Iszonyat bűntudatom van és közben meg is szakad a kicsi szívem. Elmondjam a páromnak ? Egyáltalán ,hogy tudnám letisztázni az érzéseimet?


Adjátok kérlek tanácsot.

Hatalmas hibát követtem el és ez felemészt .


25/L


2017. márc. 7. 06:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem a pasit.Miért jo ha nem találkoztok többet,menekülsz az érzéseid elől? Minek mondanád el a pasidnak,szerinted érdekelné az eddigi viselkedése alapján?
2017. márc. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert talán helyre akarnám hozni még a párommal vagy fogalmam sincs . Szét vagyok csúszva . Bánatos vagyok
2017. márc. 7. 07:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálad túlsok a talán,nem tudom,lehet.. Nem a pasi tehet rola,mégis őt bünteted.Így bánatos is maradsz,ès jobb hogy összetöröd a szivét?
2017. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne emésszen föl. Ha van valaki, akit fölemészthet a szenvedés, az a kutyás ismerősöd, akit föl akartál használni a párod féltékennyé tételére.

Mit akarsz a pároddal? Vele akarsz maradni? Gondolom igen, különben miért akarnád féltékennyé tenni. Vagy esetleg ez csak egyfajta bosszú akart lenni a kimaradásokért? Másrészt azt is írod, hogy "legyen vége mert amúgy már szar a kapcsolat". De akkor minek a féltékennyé tétel, miért szeretnéd, hogy figyeljen rád?

Válaszolod meg magadnak ezeket a kérdéseket, ki fog derülni, mit kell tenned.

2017. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már más iránt komolyabb érzéseid vannak, akkor szerintem nem kérdés. Nyilván ezt írni könnyebb, de zárd le a jelenlegi kapcsolatod. Utána hagyj egy pici időt magadnak (mondjuk 1 hónap), amíg magadban is letisztázod hogy mit akarsz. Mennyire hiányzik a jelenlegi párod, valóban az új kapcsolatot akarod e... Ha az új srác komolyan gondolja, megérti hogy nem ugrasz rögtön a karjaiba. Nyilván nem arra gondolok, hogy ne találkozzatok, csak ésszel...
2017. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag megcsaltad a barátodat, legalábbis ha a páromról ez kiderülne biztos annak venném. Viszont gondold végig, hogy mit szeretnél. Mert ha meg szeretnéd javítani a kapcsolatodat, de legbelül tudod, hogy nem sikerülne vagy a barátod sem törekszik jobbá tenni, akkor érdemes lenne megfontolni a szakítást.
2017. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
25 éves létedre elég gyerekesen viselkedsz, hogy így akarod féltékennyé tenni a barátodat. Már eleve az gyerekes, hogy féltékennyé akarod tenni. Ahelyett, hogy más pasikhoz vándorolsz, inkább üljetek le és beszéljetek őszintén. Vagy ez új dolog nektek?
2017. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni vele amikor mondtam neki ,h nem vagyok boldog csak annyit mondott rá,h ő az . Annyira hülye én sem vagyok ez csak ilyen,hogy is mondjam már kínomban csináltam . Szóval akkor de még is hülye vagyok :D
2017. márc. 7. 07:32
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem,h a kapcsolatom ne más miatt legyen vége.. ne egy 3.személy miatt hanem mert már amúgy sem működik.
2017. márc. 7. 07:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg még egyszer beszélni a pároddal, hogy te így nem vagy boldog. Mondd el, min szeretnél változtatnj. Ha ezek után is csak annyit válaszol, hogy ő boldog így, akkor azon gondolkodj el, hogy tudnál-e így élni hátralévő életedben. Ha nem, akkor lépj ki.
2017. márc. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!