Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova tűntek az emberi értékek?

Hova tűntek az emberi értékek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp életmód váltáson vagyok (munka, rutin, kaja) és egyre többet mozdulok ki ebbe a meleg őszi időbe...


Persze megtalálom én a társaságomat, a hozzám hasonló embereket, de még itt is elég kevés olyan embert látok, akiben meglenne a szeretet.


Azt tapasztalom, hogy baromi kevesekben van meg ez a szeretet. Akiben megvan, sugárzik belőle a pozitív energia, és mentesülnek minden kötöttség alól.


Akikből hiányzik, görcsösek, önzőek, és a megfelelési kényszer az, amivel pótolják a szeretetet.


Most nyilván nem épp azokhoz szeretnék szólni, akik tudják miről beszélek. Azoknak a véleménye érdekel, akik nem. Akik eljutnak oda, hogy belátják, hogy van egy pici igazam. Akik önkritikusak.


Miért csináljátok, emberek?


2017. nov. 24. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Mi a bajod? Valaki fordítsa már le nekem!
2017. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
What is wrong with you?
2017. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Az van, hogy projektálod a szeretetéhségedet random emberekbe, akikről nem is tudsz valójában semmit.


Nyugodj le és ne foglalkozz idegenekkel.

2017. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Omg!!!!! Attól, hogy valaki nem ömleng a szeretetével, nehogy már azt mond itt kérdezõ, hogy értéktelenxD


Osztom az elõbbiek véleményét, nem ismered az emberek nagyrészet, de ha ismernéd is, ki vagy te, hogy a saját elvárásaid alapján másokat elítélj? Nem érted van itt mindenki ezen a földön, nem körülötted forog ez a bolygó, nem tudom mi ez, de gyógyulj ki ebbõl a betegségbõl..

2017. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó,hogy nincs bennük szeretet. Egész egyszerűen olyannak adják a szeretetüket aki megérdemli. Ezek szerint te Kérdező,nem érdemled meg.
2017. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Na, megjöttek a kretén japánok...
2017. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is ismertem olyan embereket mint akikről te beszélsz. Mindenkivel kedvesek voltak, mindenkin segítettek, a többi embert mindig maguk elé helyezték. Akik nem ismerték, azok azt hitték, hogy boldog és jó élete van, de akik közel álltak hozzá azok tudták, hogy egy lelki roncs. A családjának folyton-folyvást panaszkodott, hogy mindenki átveri, ő nem ezt érdemli, a többi ember miért nem olyan jó mint ő. Szóval csak az ostoba emberek szeretnek mindenkit, a normálisak megválogatják, hogy ki érdemli meg a szeretetet
2017. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félre vagyok értve, teljesen.

De mindegy.

2017. nov. 25. 23:27
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Semmi gond. Fogalmazd meg értelmesen és akkor nem értik fèlre.
2017. nov. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!