Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha belegondolunk a valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belegondolunk a valódi emberi értékek számítanak még valamit, szemben a külső adottságokkal? Számítottak egyáltalán valaha is?

Figyelt kérdés

Kb. amit minden nő elmond az ideális pasiról az nagyjából a következő: legyen őszinte, humoros, intelligens, hűséges. Ezekről azt gondolom, hogy teljesen alap dolgok, ha férfivé válik az ember illetve békében van önmagával ezek maguktól jönnek. Nekem mindez meg is van, azonban alacsony vagyok, csúnyácska arccal, hiába teszek meg mindent a külsőmért, állandó partnert mindössze egyszer találtam a 26 évem alatt, még alkalmi kalandból futotta néhányra. Alig van nő, aki felvállalna maga mellett.


Eközben aki jó adottságokkal bír (jóképű, magas), kb. akármit mondhat, sőt bőven elég, ha ellő pár nagyon sz.r viccet, nem kell, hogy bármi fogalma legyen a világról, a felelősségvállalásról, ha olyan buta mint a tönk, akkor is elég csupán egy félmosoly és megvannak a legjobb csajok.


Én túl vagyok már azon, hogy mindezen depresszióba essek, csak még mindig felháborít, amikor egy egész generáció életfilozófiája az, hogy csak add önmagad, meg legyenek céljaid és te leszel máris az eszetlen nagy király. Igenis számít nagyon is a külső, a genetika, és a poén az, hogy ha jól nézel ki még sz.r ember is lehetsz, mert minden meg van bocsátva, ha a nő agyát elborítja a rózsaszín köd.


De szóljatok, ha nincs igazam, ezért írtam ki a kérdést.


2017. ápr. 21. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Már megint egy csúnyácska és alacsony férfi siránkozik a nőknél való sikertelenségéről. Holott a férfiak is a külső alapján választanak barátnőt.

Mondd, te szent lélek, ha te lennél Brad Pitt, akkor vajon a leggyönyörűbb színásznőt választanád a társadnak vagy az idősödő zöldség árus Juci nénit aki ronda és kövér viszont nagyon kedves és néha vicceket is mesél, tehát humora van?

2017. ápr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány ilyen kérdést írtál ki eddig?
2017. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1, 2, egyikőtöknek sem erőssége a szövegértelmezés. Igen, ha én lennék Brad Pitt én is a saját "kategóriámból" válogatnék. A kérdés nem is ez volt, ti szerencsétlenek, hanem azon háborodtam fel, hogy akkor miért hallom azokat a hangokat, amelyek szerint elég pusztán önmagad adni, a többi nem is számít, vagy nem sokat - de sokat számít.

Így érthetőbb? Capishe? Comprende?

2017. ápr. 21. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

"ha én lennék Brad Pitt én is a saját "kategóriámból" válogatnék. "


Na igen, de mivel te a pistike vagy, ezért szintén a saját kategóriádból válogass. Csúnya, alacsony férfiként ez a kategória a csúnya kövér proli nők.

2017. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel tőled a klaviatúrát is el kéne venni és agyonverni vele, aztán kizavarni Borsodba, ott még talán elég az a nívó, amit itt előadsz.
2017. ápr. 21. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Neked sem erősséged, mert nem válaszoltál. :)

Számomra a kérdés semmi újat nem mond azokhoz képest, amiket itt már többször olvastam.

2017. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem is azért van a kérdés, hogy te szórakozzál.
2017. ápr. 21. 18:03
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Napi 10 ilyen kérdés tuti van, ilyen-olyan csűrés-csavarásban. Én rövidre zárnám: A külső rohadt sokat számít párválasztásnál, hívd felszínességnek vagy aminek akarod akkor is így van és így lesz amíg világ a világ. Az egzisztencia is számít. Ha tetszik ha nem. Olyat keress amilyen Te vagy, amennyit Te tudsz nyújtani. Ha belebolondulsz akkor sem lesz másképp...
2017. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Javasolt film: Ikrek (Danny DeVito / Arnold Schwarzenegger).


Hadd ne ragozzam, hogy miért. :)

2017. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Régen is úgy volt,hogy akármelyik nemből legyen dekoratívabb az illető,jóval kevesebbet kellett erőlködnie a párszerzésen,mint egy szerényebb kivitelű társának.Arról nem is beszélve,hogy mivel a férfiak voltak az egyedüli eltartók,nem is engedték a szülők,hogy a lányuk hozzámenjen,ha olyan csóró volt,hogy a templom egeréhez járt kunyerálni.

Azért ne feledjük,hogy régen ciki volt vénlánynak lenni és inkább megalkudtak a nők egy akár nekik nem szimpatikus alakkal,csak ne cseszegessék az ismerősök.Arról nem is beszélek,hogy egy ronda lánynak isteni csoda volt,ha mégse maradt vénlány.Mondjuk ha férfi volt az illető,jobban tudott kompenzálni,ha verseket írt-József Attila,pl- vagy sportolt,vagy zenélt,vagy festett.Szóval ha erős művészi vénája volt.

Egyébként a gitáros pasasok lehetnek alacsonyak,randák,lepukkadtak,stb.nem látod őket anyjuk korú nőkkel,egyet se.Ma sem.Sőt,kortársakkal látod,minimum átlagos kinézetűekkel,vagy lányuk korú csajokkal,de azok közül se a legrondábbakkal.

2017. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!