Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják rám, hogy...

Miért mondják rám, hogy idegesítő vagyok?

Figyelt kérdés
Interneten már mindenki utál, folyton szitkozódnak, stb...Én mindig korrekt voltam mindenkivel, tisztelettel beszélek/írok mindenkinek, de nem értékeli senki sem.Élőben ugyanaz...Idegesítőnek, szánalmasnak elkönyvelnek, ahogy még itt, ezen az oldalon is. Fogalmam sincs mi lehet a gond, mert ha valaki nem kér belőlem, megértem és elköszönök tőle. Honnan tudnám kideríteni, hogy mi a baj velem? Már évek óta ez megy...16L.
2017. nov. 25. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, igy nem tudhatom. Kerj visszajelzest azoktol, akik jol ismernek...
2017. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem indokolja meg senki.
2017. nov. 25. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj visszajelzést az itteni emberektől. Anonim könnyebb negatív kritikát adni.
2017. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán mindenkire rá vagy szállva, mindenkitől elvárod a figyelmet? Alakíts ki magadnak egy kisebb, bizalmasabb kört, ne akarj mindenki előtt fontoskodni és mindenki barátja lenni. Legyen néhány mélyebb barátságod, amiben látsz valamit, és a többieknek ne akarj megfelelni. Ők sem aggattak volna rád a kritikákat, ha nem foglalkoztál volna velük egy folytában.

"..folyton szitkozódnak.." szerintem ez akkor lehetséges ha folyton zavarod őket, addig szitkozódnak, amíg le nem szállsz róluk egy kicsit.

2017. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyfolytában*
2017. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondj egy példát. Így látatlanban nehéz lenne megmondani...
2017. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát írok valakinek, hogy szia, erre az a válaszuk, hogy takarodjak.
2017. nov. 27. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!