Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám erősíteni magamban...

Hogy tudnám erősíteni magamban a pozitív gondolkodást?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat stresszelek sajnos. Sok a negatív gondolatom. Amikről tudom hogy sokszor teljesen felesleges. Hogyan tudnám ezeket leküzdeni és a pozitív dolgokat erősíteni? Ha magamban mondom akkor előbb utóbb tudatosul bennem?


Segítsetek


2017. nov. 25. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Sok bennem a bizalmatlansag és bizonytalanság érzet is. Ez talán ami leginkább zavar.
2017. nov. 25. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Oda kell figyelni a gondolatokra. Ha rajtakapod magad, hogy negatív gondolatok járnak a fejedben változtasd meg. Én ilyenkor pozitív gondolatokat hallgatok youtubeon. Például a Titok című filmet. 101 pozitív állítás.


Később meg már automatikus lesz.

2017. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a nèzőpontod. Válassz olyat ami kellemes èrzèseket enged csak be. Ennyi. Ja ès fegyelmezd magad, hogy meg tudd tartani
2017. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Roppant egyszeru: legyel optimista!


Igy legalabb ha rossz gondolataid tamadnanak tudhatod, hogy biztosan jo lesz a vege :)

2017. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj minél többször a jó dolgokra, halgass minél több olyan zenét, ami kihúz a gödörből.


Nekem pl. ez sokat segít:


https://www.youtube.com/watch?v=cyzRCSPBwQY

2017. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is rettenetesen negatív vagyok. A pszichológus azt adta házi feladatnak, hogy esténként írjak tíz pozitív dolgot, ami a napomban történt. Nekem ez borzasztó nehéz, mert úgy érzem, hogy önmagamat, a személyiségemet tagadom meg, amikor pozitívan kell látnom dolgokat.

Ha gondolod, te is kipróbálhatod, vannak már előre nyomtatott, szépen megdizájnolt "Hálanaplók", könyvesboltban lehet kapni. Neked hátha hatásos lesz, de előre szólok, hogy hónapokig kell csinálni.

2017. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jókat írtatok, köszönöm. Ez a hála napló tetszik, szerintem nekiallok.
2017. nov. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!