Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hihetnék magamban?...

Hogy hihetnék magamban? Abban, hogy képes vagyok rá és még nem késő.

Figyelt kérdés

Talán egy nyilvános segítségkérés ez.


Azt mondják, hogy amíg nem hiszel magadban addig esélytelen vagy bármire is.Mert csak azt tudod elérni amire képesnek tartod magad.


Én nagyon nem hiszek magamban !


Ha valami folytán mégis elérnék valamit. Pl elvégeznék egy egyetemet és folyékonyan megtanulnék 2 nyelvet akkor azért lenék boldogtalan és azért ostoroznám magam,mert eddig nem tettem meg. Hol tarthatnék ma és milyen (feltételezhetően jobb)életem lenne.


Akkor azért nem lennék boldog.


Így meg azért nem vagy,mert buta vagyok és semmit nem tettem le az asztalra.


Nem hiszek abban,hogy elérhetem amit szeretnék.


Annyira lemondtam már mindenről-mindenhez a tanuláson keresztül vezet út és arról bizony lemondtam-,hogy nem is tudom mit szeretnék és merre induljak.


Jó eséllyel úgyse sikerülne.

Nulla önbizalmam van ráadásul.


Utálom magam.



2015. okt. 14. 23:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
szia! hány éves vagy?
2015. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ajánlanék neked egy agykontroll tanfolyamot, nagy segítségedre lehetne sok mindenben.
2015. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még ha 40 éves vagy se késő. Én is újrakezdő vagyok. Sokáig voltam munkanélküli, 31 évesen váltottam szakmát, elvégeztem egy kétéves képzést, s azzal találtam munkát. Az segített abban, hogy higyjek abban, hogy lesz eredménye az erőfeszítésemnek, hogy hiszek Istenben és rájöttem, hogy van gondviselés. Azaz, ha Istenhez fordulsz, Belé veted a bizalmad, ő beavatkozik az életbe. Zsoltárok könyvét ajánlom.

Sok nehézségem van, mert szorongó természet vagyok, de mióta ez a szemléletváltás bekövetkezett, Istent segítségül hívom a nehézségek idején, nem ijedek meg semmitől, és nem adok fel semmit (mint korábban sokszor).

Tévedés ne essék én nem a saját „hitemben” hiszek, hanem az élő Istenben, akit Jézus Krisztus hirdetett. Ezoterikus körökben vannak praktikák, könyvek hogy „csak erős hit kell – magunkban -és bekövetkezik”. Én nem utóbbiról beszélek!

2015. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sem ezotériás dologra gondoltam.

Pusztán annyira, hogy eltudom végezni. Én meg se próbálom,mert nem hiszek benne.

De abban sem, hogy Isten segítene.

2015. okt. 19. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Rosszak a középsulis jegyeid, érettségid? Hová szeretnél bekerülni?
2015. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Alhara válasza:

1. Szeresd Magad,Mond: Szeretem Magam! egy nap 500szor mond el hangosan, egy hónapig, hihetetlen lesz a változás!


2. Eljön az idő majd amikor hiszel magadba, de addig ISTENBE vagy bármi másba, higgy. A hit nagyon fontos!


3. Rohadt nehéz, de amig ezt folytatod semmi nem fog változni, neked kell! Mindig nem lehetsz a toppon tény.

GONDOLAT-DÖNTÉS-CSELEKVÉs

Mindegy, mit hiszel, hogy sikerülni fog vagy nem. A lényeg, bármit is gondolsz, igazad lesz, ha úgy alakitod!


Ha van egy csöpp akarat erőd s a szived mint most is szol hozzad akkor már több van benned, mint hiszed!


Kivánom h újra találd meg a reményedet


Attól vagy értékes, aki vagy, nem a teljesitményektől. ezt ne felejtsd el!

2015. okt. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alhara válasza:
2015. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm


A lényeg, bármit is gondolsz, igazad lesz,


ez egy ezotériás butaság. Még idegesít is. NAGYON.


Attól sem lehetek értékes aki vagyok, mert egy darab kaki vagyok.


Azt hogy kik vagyunk meghatározza az életünk, a cselekedeteink,a tetteink.

2015. okt. 22. 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:
There are some people who, in the discouragement of defeat and failure—feel that it is then too late for them to make their character beautiful. They have lost their last opportunity, it seems to them. But this is never true, for the people for whom Christ died. A poet tells of walking in his garden and seeing a birds' nest lying on the ground. The storm had swept through the tree and ruined the nest. While he mused sadly over the wreck of the birds' home, he looked up, and there he saw them building a new one amid the branches. The birds teach us immortals a lesson. Though all seems lost, let us not sit down and weep in despair—but let us arise and begin to build again. No one can undo a wrong past. No one can repair the ruins of years that are gone. We cannot live our life over again. But, at our Father's feet—we can begin anew as little children, and make all our life new.
2015. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem sikerült úgy lefordítanom, hogy értsem is a mondandóját :-(
2015. okt. 24. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!