Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet félretenni a...

Miért nem lehet félretenni a büszkeséget?

Figyelt kérdés
Röviden tömören: miért nem tudja félretenni a büszkeségét? Miért képtelen belátni, hogy ő márpedig hibázott? Egyáltalán miért próbálja úgy éreztetni, hogy én hibáztam?! Ezen belül rengeteg kérdésem lenne még, de egyszerűen ezekre képtelen vagyok megtalálni a választ. Tudom, a büszkeség fontos dolog. DE! Szerintem nem lehet annyira fontos, hogy a büszkeségünket előrébb tegyük, mint azt, aki szeret minket mindennél jobban. Bocsánat, ha kicsit zavaros, de jelenleg a saját fejemben is elég nagy kavalkád van emiatt. Mit gondoltok, szerintetek ez a személy miért tartja ennyire magasan a büszkeségét? Nem látja be a hibáit, szinte abban a hitben él, hogy mindent jól csinál.

2017. nov. 26. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a párod egy egoista, nárcisztikus bunkó, akit csak önmaga érdekel. A te szereped is csak annyi az életében, hogy ápolod az egóját.
2017. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A dolgok sokszor ellentmondanak egymásnak, sokszor hivatkozik arra, hogy gyűlöli magát, a másik pillanatban meg már ehiszi, hogy ő semmiben sem hibázik
2017. nov. 26. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem büszkeség, hanem ahogy az első hozzászóló is írta nárcisztikus személyiségzavar, plusz még labilis is. Egyébként azert érezteti, hogy te hibáztál, hogy szépen lassan leépítse az önbizalmad. Mert akinek nincs önbizalma azon lehet uralkodni, manipulálni es ezeket imádják az ilyen emberek. Meg nehezen is fogsz merni lépni, ergo nehezen fogod tudni ott hagyni. Es ez csak rosszabb lesz, én ott hagynám az ilyen embert.
2017. nov. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja es az ilyen emberek jobban szeretik magukat mint a pártjukat.
2017. nov. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben sosem volt ilyen, azért nem tudom elfogadni, hogy mostanság ilyen személyiséggel rendelkezik.
2017. nov. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!