Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igazából miért baj az ha a nő...

Igazából miért baj az ha a nő büszke arra, hogy szép?

Figyelt kérdés

Most bocsánat az általánosításért, de eddig amit tapasztaltam nekem az tűnt fel, hogy ha egy lány, nő szép, az sehol nem olyan érték, mint a tehetség vagy a tudás. Tegyük fel egy énekesnő is a hangjával született, persze biztosan fejlesztette de kell az adottság amivel született.

Szóval ebből a példából kiindulva egy szép nő miért nem lehet ezzel elismert és büszke rá? Példa értékű? Aki egy kicsit is hallott már a modell szakmáról az tudja, hogy szinte értéktelen munkának tartják és akkor abba bele se menjünk hogyan beszélnek és nevezik meg a modelleket.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy miért baj az, ha egy nő a szépségéből elismert?


2017. nov. 26. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert mindenkinek más a szép az énekesrekre is ez a jelemzö van pár rajongoja de 5 miliárdan meg utálják.Sokan vissza élnek a vélemény nyilvánitásal és semmibe nézik azt 5 miliárd embert de etöl még ugyan úgy béna lesz nekik.
2017. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem amiatt, hiszen a szépség egy adottság. Így könnyített helyzettel indítanak az életben, sok esetben nem kell “tenniük érte”, hiszen így születtek. Lehetőségek bontakoznak ki előttük ennélfogva. Aki előnytelen külsővel éli mindennapjait sokszor önbizalomhiánnyal küszködik, állandó megfelelési kényszere van, úgyhogy érezheti rosszabbak az esélyei és talán féltékeny a szép nőkre, akiknek úgymond “nem kellett letenniük semmit sem az asztalra”...
2017. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem baj. Ő is megöregszik.
2017. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%

Mert nem kell azért megdolgoznia, hogy szép legyen. Egy énekesnek legalább kell valamennyit gyakorolnia, de egy modellnek még ennyi dolga sincs. Megcsinálják a haját, kisminkelik, felöltöztetik (ha meztelenül fényképezik, még ez is kimarad), szóval neki össz vissz annyi a dolga, hogy beáll különböző pózokba és hagyja, hogy fotózzák.

Az embereknek (főleg proliknak) általában nem tetszik az, ha valaki nulla munkával több pénzt keres, mint ők.

2017. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Példa értékű? Mitől az adottságaitól?

Hamiltonra vagy Rossi-ra sem lehet mondani hogy példa értékű amit csinál, mert átlag ember nem ér fel hozzájuk.


Férfiként írok, de nálam Channing Tatum sem képvisel semmilyen értéket a szememben, mert mások vagyunk mind ketten..

Én sem ismerem el a modellkedést mert a szememben mind messziről kerüli a munkát, akkor lennének azok is "értékes nők" ha sportban,művészetben, elfogadott munkakörben próbálnának kitűnni, és nem a 45kg-os súlycsoportban róka bundában forgolódni a porondon.


Egy ember a tettei után lehet példa értékű.

25F

2017. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nyugodtan legyen büszke rá. Pl. ha valakinek cuki/szép gyerekei vannak, azokra is büszke, holott a gyerekek maguktól lettek cukik/szépek.

Az eszességet, tehetséget is lehet adottságként felfogni egyébként. Akkor már semmire sem lehet büszke az ember?

Amúgy szerintem a szépségért meg kell dolgozni, mondjuk 20-25 éven felül, mert ha valaki sokat bulizik, dohányzik, piál, közönséges életvitelt folytat, akkor hamar odalesz az a szépség. Szóval aki később is szép, nem csak hamvas korában, az megdolgozott érte, pl. önmegtartóztatással, egészséges élettel, akár sporttal, stb.

2017. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem is tudom mit válaszoljak a kérdésre, mert valótlanságokat írsz .

Sok híres modell van! Nem ismerik el őket?

Pedig igen jól honorálják a munkájukat, és milyen elismerés kell több annál mint, hogy az egyik legjobban fizettet szakma?

Tény, hogy a divatmodellek (vállfa) egész más kategória mint a szépségmodellek( Palvin Barbara).

Az, hogy valaki egyszerűen szép az valóban nem képvisel nagy értéket, mert a legtöbb fiatal nő szép.

De azok a szépségek akik kiemelkednek a tömegből,ami azért elég ritka, ők igen is nagy karriert futhatnak be.

Az értékét tekintve azért nehéz összehasonlítani a tehetséges emberekkel, mert az adottság a korral változik a tehetség pedig legtöbbször kortalan.

2017. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

az nem munka, hogy nem bagózol, egészségesen élsz, stb

néhány nagyon hülye embernek lehet, hogy problémát okoz, de az kit érdekel

2017. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de az, hogy valaki szép,a z biztos nem példaértékű (esetleg a smink,edzés, stb része amit ténylegesen ő tett érte, a többi max a plasztikai sebészeknek).
2017. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

hát szerintem meg munka nem enni meg azt a sütit meg nem inni meg azt a kávét és sportolni és a többi.

de ha neked nem az, akkor örülj neki, és köszönd meg a szüleidnek, mert kivételesen jól neveltek, ha ekkora önfegyelmed van, hogy ez számodra semmit sem jelent.

2017. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!