Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igazából miért baj az ha a nő...

Igazából miért baj az ha a nő büszke arra, hogy szép?

Figyelt kérdés

Most bocsánat az általánosításért, de eddig amit tapasztaltam nekem az tűnt fel, hogy ha egy lány, nő szép, az sehol nem olyan érték, mint a tehetség vagy a tudás. Tegyük fel egy énekesnő is a hangjával született, persze biztosan fejlesztette de kell az adottság amivel született.

Szóval ebből a példából kiindulva egy szép nő miért nem lehet ezzel elismert és büszke rá? Példa értékű? Aki egy kicsit is hallott már a modell szakmáról az tudja, hogy szinte értéktelen munkának tartják és akkor abba bele se menjünk hogyan beszélnek és nevezik meg a modelleket.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy miért baj az, ha egy nő a szépségéből elismert?


2017. nov. 26. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Van különbség az egészséges büszkeség és a önteltség között.

Elöbbi nem probléma, sőt akibe egyáltalán nincs önmaga iránt büszkeség az eleve rossz. Az embernek hinni kell abban hogy mennyit ér, és úgy is kell viselkednie hogy méltó legyen hozzá.

Viszont aki öntelt azt sehol se szeretik.


Ha egy nő szép, esetleg tudja is magáról és emiatt magabiztosan öltözik és viselkedik azzal semmi gond. Jól teszi!

Viszont ha emellett lenéz másokat az nem jó dolog. De visszafele se egészséges azon emberek részéről akik azért itélik el mert szebb mint ők és ezt ő is tudja.


Élni és élni hagyni. Foglalkozzunk a magunk dolgával. Próbáljuk magunkat fejleszteni. Ne kössünk senkibe, ha pedig belénk kötnek azt méltósággal a lehető leggyorsabb módon zárjuk le.

2017. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A nők irigyek, a férfiak meg utálják, ha egy nőben olyan büszkeség vagy önbizalom lakik, amit nem ők ültettek bele.
2017. nov. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 férfiként egyetértek ezzel
2017. nov. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

,,Miért baj az, ha egy nő a szépségéből elismert?" Ez nem baj, az a baj ha valaki nyíltan büszke, nagy arcú, sugárzik belőle az egoizmus. Lehet lepontozni de a nyílt büszkeség számomra egoizmus.

A modell világban eléggé otthon vagyok egy átlag emberhez képest, nagyon sok képet videót interjút nézek modellekről és szerintem nem értéktelen munka. Nyilván valamilyen szempontból, fizikailag könnyebb mint egy gyárban szenvedni vagy mosogatni, de sok lemondással jár, nem arról szól hogy fotózgatnak, vonulok és én vagyok a sztár, ott is meg kell felelni. Ha alapból olyan a személyisége egy modellnek hogy visszahúzódó, nem lehet vele együtt dolgozni, nem tud jól színészkedni reklámokhoz, akkor kuka. És a modellek 99% nem lesz híres, csak kb. egy élő próbababa lesz a kifutón. Manapság már az Instagram sztárokból csinálnak nagyobb modelleket (Gigi Hadid, Bella Hadid, Kendall Jenner, Hailey Baldwin), mert ezek valakiknek a valakijei, celebek, híresek, sokan követik őket, jobban felfigyelnek rájuk, jobban el lehet velük adni termékeket. Én is azért próbálom csak ki az Estée Lauder alapozót ha bemegyek a Müllerbe, mert láttam youtube-on hogy Kendall Jenner reklámozza, és kíváncsi vagyok milyen terméket reklámoz.

https://www.youtube.com/watch?v=sJIWLs18jsU Nézzétek meg hogy izgul Candice az elején, durván meg kell felelni itt is, a mosolygás meg minden happy a munka része, ezt kell eljátszaniuk.

2017. nov. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja egyébként még erre kitérnék: ,,abba bele se menjünk hogyan beszélnek és nevezik meg a modelleket. " Van az a tipikus szöveg, hogy kit sz@pott le a csaj, meg kivel feküdt le hogy oda jusson. Ez rohadtul nem így működik. :D Azt nézik hogy mennyi hasznuk van egy modellből, mennyire karakteres, megjegyezhető, megnyerő, eladható személyiség, magyarán mennyi pénzt csinál, ez elsődlegesebb mint hogy mit tesz meg xy nagy embernek. Van ilyen, de ez nem az a világ.
2017. nov. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
lehetsz büszke rá, de ha rz az egyetlen felmutatható értéket akkor remélem soha nem kell hosszabb ideig egy légtérben lennem veled. de akár ezt a mondatot is átformálhatod: "jézus szeret téged, de attól még hülyr maradsz"
2017. nov. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert sok a ronda, végletekig elhanyagolt ember, amerre csak nézel, és megteremtették a polkorrektséget, hogy ne kelljen szembenézniük önmagukkal. Ha kimondanánk, hogy XY szép, az olyan hátsó tartalommal bírna, hogy a másik húsz meg hát nem éppen az körülötte. Ezért össztársadalmi megegyezés, hogy XY csak ne ugráljon a szépségével! Rántsuk csak le a földre! Ezzel egy probléma van: nem csak az illető szépet rántják le, hanem teljesen értéktelenné, lenézendővé teszik a szépségre való törekvést is magát. Hát aztán úgyis néz ki minden...
2017. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%

A szépség csak rövid távon lehet kifizetődő, és csak kevés munkahely az, ahol a szépséget preferálják.

Hosszú távon nem nyújt megélhetést.


Egyébként nem értem, mire kéne büszkének lennie?:)

2017. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
utolsó, kísérletek bizonyítják, hogy a szép emberek többet keresnek, és könnyebben jutnak előre, több pozitív tulajdonságot társítanak hozzájuk, mint az előnytelen külsejű emberekhez. Így mindenképp megéri szépnek lenni anyagilag is.
2017. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!