Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány kilóig szabad csúszdázni?...

Hány kilóig szabad csúszdázni? Ha a csuszi nem múanyag kacat hanem erősebb? 18f / 50 kg.

Figyelt kérdés
jah és 169 cm vok.
2017. nov. 27. 22:52
 1/2 Metionin ***** válasza:
Szerintem 50-60 kilóval még lehet. Én 45 kiló vagyok de eddig eszembe se jutott hogy nem lenne szabad.
2017. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisöcséd 3000 forintos kerti játékára gondolsz, vagy a játszótéren lévőre? Mert egyszer olvastam valahol, hogy a játszótérre kihelyezett eszközöket kötelező úgy tervezni, hogy a nem rendeltetésszerű használatot is kibírja, mint: unatkozó felnőtt, három gyerek egyszerre, vandalizmus, stb. Otthonit meg mindenki saját felelősségére használ, a súlyhatár meg rá volt írva a dobozra. Nem csak súllyal, mérettel is szoktak ám lenni problémák. Beleszorul az illető, vagy már leér a lába, mikor még el se indult. :D Láttam olyat, hogy 20 éves forma srác jól belehuppant abba a hagyományos (piros, lánccal becsatolós) játszótéri hintába, aztán utána alig bírta lefejteni a fenekéről. Alkatra nagyjából olyasminek tűnt, mint én, bár én épp hogy hajszál híján nem szorultam meg. Voltam úgy 75 kiló. Meg egyszer volt kicsike játszótéri trambulin valahol, csak ha beleálltam nekem máris földig leért, tehát ugrálni már nem tudtam volna. :( De téged szerintem még nem érnek a játszótéren problémák.
2017. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!