Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek magabiztos nő?

Hogyan lehetek magabiztos nő?

Figyelt kérdés
16/L
2017. nov. 27. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha sok sok önbizalmad van
2017. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először azt találd meg, hogy mitől nem vagy az, és azon dolgozz.
2017. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem sok van! Mindig csak viccből mondok olyan dolgokat ami arrra utal hogy magabiztos vagyok, de ezeket nem gondolom komolyan.
2017. nov. 27. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:

amire nő leszel, addigra remélhetőleg összeszeded az önbizalmadat is :)

tegyél a céljaidért, érj el sikereket és értékeld ezeket!

most miért nincs önbizalmad? :)

2017. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan úgy csinálják, hogy a környezet annak lassa, ez úgy próbálják elérni, hogy kritikussá válnak. Egy kritikusnak nagy hangja van, és nem fél másokat megbántani, általában tartanak is tőle, így kevés ember, aki megpróbálja széttépni az alkapcsát, és a kitépett nyelvét a saját fenekébe dugni.

Itt jön a képbe másban a szálkát magában a gerendát sem. Az önbizalom nem az, amit a mátrix világa újságon, és médián keresztül súlykol az elmébe, hanem az, amikor elismered te is és mindenki nagyon sebezhető, aki ezt nem látja az bolond, ezért ha megismered az erőd, mint Superman, Batman, Pókember...stb, akkor élsz tovább hétköznapi emberként, mert nincs szükséged a környezet megerősítésére, tehát nem játszod az agyad/erőd/dumát senkinek.

Tudod, az a kutya, amelyik ugat, az nem harap.

Önbizalomra mások miatt van szükséged, mert őket jobbnak látod/gondolod, csak ez mindig pöffeszkedő, fölényeskedő butasággá válik. Amikor megismerkedtem a kanibálokkal, és a malajziai kígyó gun-fu mesterrel, nem gondoltam, hogy olyan szerény ember egy szadista állat. Egyszerű volt, mint a téga. Félelmet sem, sem önbizalom nem volt benne. Mindig azt mondta "bírd a fájdalmat"

A saját öklével zúzta szét az űtő és rúgófelületem, a kezem, a könyököm...

Mondok egy példát. Bármikor megismerek valakit mindig mond valami butaságot, a gyengeség jeleit. A legutóbbit mondom. "Hat emberrel simán, hét embernél már gondolkodom...öt harcművészetet ismerek, mindegyikben jó vagyok. Testőr voltam. Három kilométerről egy gyufaszálat..."


Egy dolgot jegyez meg, soha se hangoztasd, amit tényleg tudsz az életben. Minden szava "tudod pszichológia..." Én hallgatom őt, és látom, hogy vergődik az elismerésemért.

2017. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!