Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire abnormális a viselked...

Mennyire abnormális a viselkedésem a külvilág számára?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy egy megértő embernek tekintem magam, ám a megértés nem egyenlő az empátiával. Nagyon okos vagyok és egoista, de ez persze mindenkiben benne van. Tisztában vagyok a társadalmi rétegek előfordulásával, viszont úgy gondolom, jogom van lenézni azokat, akik a szintemre fejlődhetnének, csak még nem tartanak ott. Jómagam is így lettem a motiválva nálam sokkal okosabbaktól, így tudtam magasabb szintekre kerülni (intellektuálisan, lexikálisan). Nem cél az ilyen jellegű "kiképzés" részemről, szimplán jogomban áll a lenézés. Én speciel élvezem, amikor lenéznek a nálam okosabbak, és itt kezdődne a történet egy töredéke. Nem tudnak idegesíteni az idegesítő tulajdonságok, amikor valaki a tollával játszik, kattogtatja, kapcsolgatja, egy idő után az ember agyára tud menni a zaja. Mások ezért már veszekednek, megkérik, hogy hagyja abba, természetesen nekem sem esik jól hallgatni, illetve zavar, de megértem az illetőt, és semmit sem szólok, elviselem. Mert én is ugyanezt tenném. Bárki, aki provokálja a többieket valamivel, úgy érzem nem tud zavarni, és nem fogok beleavatkozni, mert én is provokálnám ilyen helyezetben, meg másban is. Szabad lénynek kezelem magam, aki a gyilkosságot sem tekinti erkölcstelennek, bár bizonyos értelemben erkölcstelen, engem mégsem zavar, mert tudom, hogy kell a világba rossz. Ilyen érzelmeknél úgy gondolom, bármit megtehetek, mert a világ önmagában egy abszurd tér.

Mit gondoltok?


2017. nov. 28. 00:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem jutott csaj, ezert vagy frusztrált. Máskülönben miért írsz ki ilyet éjszaka közepén?


Gyógyszerész az bolti árus. Milyen szintet is akarsz elérni?

2017. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és tudom, hogy a kasszánál van, de én termékeket keszítek
2017. nov. 28. 22:28
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

LÁNY VAGY??? Te jó ég...


Akkor ronda vagy.

2017. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ronda
2017. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazából azért tekintem egoistának magam, mert nemcsak szép vagyok, de okos is. Olyan, mintha mindenem meglenne, és korlátlan hatalmat érzek, többnyire ezt a visszaigazolást is kapom. De hagyjuk, nem erre akart kilyukadni az egész, hanem szükségem volt a külvilág véleményére az "élményeimmel" kapcsolatban.
2017. nov. 29. 01:24
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem vagy egoista! Te kóros önbizalomhiányban szenvedsz és komplexusaid vannak!

Tudod miért? Mert érdekel mások véleménye, a külvilág megerősítése kell, hogy te igen is szép vagy és okos.

AZ IGAZI EGOISTA, nem a "műmájer, selyemgengszter", annak nem érdekel mások véleménye, ha az egész világ szembefordulna vele, ő akkor is különlegesnek, ellenállhatatlannak, legyőzhetetlennek érzi magát és mindenkinek szarik a fejére. Megtörhetetlen mentálisan! Ő szinte mindenkit lenéz! Na ez az egoista, te viszont sírdogálsz, közben áramlik belőled a gyűlölet.

Te nem egoista vagy, szimplán látens(rejtett) önbizalomhiányos. Te is tudod, hogy az vagy! Sok ember próbálja úgy kompenzálni, hogy megjátssza magát, hogy "ő a valaki", pedig valójában egy önbizalomhihányos "kis senki"! Te is ebbe a kategóriába tartozol!

2017. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz egoista, ha érdekel mások véleménye?

Először legyél tisztában a fogalmakkal.

Az, akinek érdekel mások véleménye, az önbizalomhiányos: Tudod milyen lányok jutnak eszembe? Akiknek van instájuk meg facebook-uk és szinte minden egyes nap kitesznek egy képet magukról, hogy legyen megerősítés, hogy szépek, meg fontos embernek érezzék magukat, miközben tényleg egy senkik! Legbelül ők is tudják, hogy azok!

2017. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nincs instagramom és facebookon passzív vagyok. Különben igazatok lehet, de én csak a kérdésre reagáltam, nyilván védekezésként az egyik válaszadónak.
2017. nov. 29. 08:25
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondom én, 24 éves, és azt hiszi, neki jutottak először eszébe ezek a gondolatok. Nagyjából olyan vagy, mint a huszonévesek 90%-a. Reméljük, van elég iq-d ahhoz, hogy kinőj ebből.
2017. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt mondtam, hogy ilyen facebookos, instás lányok jutnak eszembe, nem azt mondtam ,hogy te is az vagy...de lehetnétek rokonlelkek! Mert az IQ és az EQ, az kb. egy szinten van nálatok!
2017. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!