Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! A drága jelző személyes?...

Fiúk! A drága jelző személyes? Ha engem így szólít a srác, én hogyan szólítsam őt? 19L

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi.
2015. márc. 7. 21:46
 1/9 RRR ***** válasza:
10%

nem törvényszerű

apuskámnak

2015. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé személyes, ugyanakkor sok mindenre utalhat. Nem tudom, hogy kéne szólítanod, attól is függ, hogy milyen viszonyban vagytok.
2015. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Mármint drágámnak, vagy drága xy-nak mintha egy levelet írna? Én inkább a mókusmackóra, tündérbogárra és a cicavirágra hallgatok.

19/f

2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nemtudom mit értesz személyes szó alatt, de ez egy elég közvetlen kapcsolatra utal, vagy ha randiztok már, akkor komolyan gondolja, és egy kicsit nyomul

szólitsd úgy, ahogy neked jól esik, de ehhez talán az édes, vagy a kedves illik

2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Drágának.


Pl.: "Szia drága, mi újság? Puszi drága." Szóval ilyenek.

2015. márc. 7. 21:53
 6/9 anonim válasza:
a nevén szólítsd a pasik nem örülnek ha "mézesmázasom" -nak szólítod vagy "cukipofának" :D
2015. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oops. Akkor talált, süllyedt... Az utóbbi.
2015. márc. 7. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kell rögtön általánosítani, van olyan lány akitől én pl. szívesen venném, ha becézgetne :D
2015. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, igen személyes. Én legalább is azt tapasztaltam. Ha kedveled akkor szólítsd úgy ahogy neked jól esik.
2015. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!