Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez még normális?...

Szerintetek ez még normális? Vagy már nem?

Figyelt kérdés
Szóval szoktam nézni sorozatokat, és nagyon szeretem amikor ilyen pszichopata gyilkosokról szól, amikor mutatják ahogy vadászik az áldozatokra, rejti el őket stb. szerintem nagyon izgalmas. Meg néha én is szoktam rá gondolni, hogy milyen jó lenne pl vérfarkasként élni és emberekre, állatokra vadászni :D De amúgy meg persze tudom hol van ezeknek a dolgoknak a helye a világban, és nyilván egy gyilkos nem való emberek közé, meg kell büntetni stb. Ha magamba nézek, nem vágyom így emberként másokat ölni, csak belegondolni izgalmas a vadászatba stb. Vélemény?

2017. nov. 28. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz.
2017. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális.
2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha az embereket nem foglalkoztatná ez a dolog, akkor nem lenne igény ilyen műsorokra, azaz nem is léteznének! Nem mondom hogy ez egy jó dolog, de én is szoktam ilyenről elméleti síkon fantáziálni. Meg hogy milyen egy tökéletes gyilkosság stb :)
2017. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen normális,sőt példaszerű,nagyon királyság!

Tulajdonképpen akinek ilyen eszébe sem jut,az egy totál s.fej.

2017. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze teljesen normális. Biztos nem a kérdésed miatt szerelem át az nyilaim hegyeit ezüstre.
2017. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, a vérfarkas csak egy hülye példa volt, de a többiek megértették a lényeget.
2017. nov. 28. 21:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Ki használ ma ilyen szót, hogy királyság? :D
2017. nov. 28. 22:19
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
A raj csávók használják a királyság szót amikor valamit nagyon klafának találnak!
2017. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem a jelentését csak nagyon lejárt lemez, nem? :)
2017. nov. 28. 23:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt királyság,sirályság,megasirályság.

Ha lejárt a lemez,tedd fel újra.

:)

2017. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!