Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komplexusom lesz, ha valakin...

Komplexusom lesz, ha valakin látom, gazdag. Normális?

Figyelt kérdés

Ma reggel intézkedni voltam, előttem a sorban egy fiatal pár (30 alattiak lehettek), kisbabával.

Látszott rajtuk, hogy van pénzük, ízlésesen, láthatóan drágán volt felöltözve a nő. Addig nem is gondoltam semmi extrát, ameddig meg nem láttam a márkajelzést a cipőjén.

Csak kíváncsiságból utánanéztem, és egy olyan cipő úgy 3-400 ezer között mozog. És az még csak a cipő, az még csak egy pár.

A többi holmiján is látszott, minőségi, így biztosan nem volt hamisítvány.

Rendesen elszégyelltem magam, hogy rajtam leértékelt cipő van, és több éves kabát, holott alig pár évvel lehetett nálam idősebb, és mennyire máshol tart az életben.

De ugyanígy érzek munkában is, amikor szinte még tini lányok fizetés közben előveszik a Prada táskájukból az LV pénztárcát, a másik kezükben meg ott a legújabb Iphone, természetesen minden eredeti.


23l


2017. nov. 21. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezzel csak a felszínt nézed te is. Vannak emberek, akik gazdagnak akarnak tűnni, mindenáron, de valójában nem azok. Megvesznek olyan tárgyakat, amelyeket nem engedhetnének meg maguknak, de lehet, hogy otthon csak zsíros kenyérre futja a márkás cuccok miatt. Számomra többféle gazdag létezik. Az egyik, akinek a bankszámláján vannak nagyobb összegek, illetve befektetéseik, de lehet hogy nem is látszik rajta mennyije van. A másik lehet, akár tényleg gazdag, csak elszórja a pénzét. Hitelkártya tartozások, lakáshitel, kocsihitel, hitel hitel hátán. Ez utóbbi nem tartós.
2017. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ezért hülye aki csóró és szaporodik, csak leszívatja a gyerekét.
2017. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez egy olyan dolog amire sosem tudtam irigy lenni

kinek jo hogy 300-400 ezer kozott mozog a cipoje

neki? a ferjenek? nekem?

szerintem senkinek


valoszinuleg neki semmit nem jelent, az ember olyan hogy nagyon konnyen es gyorsan megszokja a jot es termeszetesse valik onnantol kezdve nem ad semmi pluszt


gondolod a ferjenek jobban bejon a prada taskaval a kezeben:D

2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a ruhái miatt, akkor sem öltöznék így, ha telne rá. Hanem amiatt, hogy aki ilyen ruhákat megengedhet magának, annak nyilván nincsenek anyagi gondjai más téren sem, sőt.
2017. nov. 21. 14:56
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg pont nekik van anyagi gondjaik általában, kevés kivételtől eltekintve.
2017. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jezusom de buták vagytok!

Teóriákat gyártotok, hogy a saját kis lelketeket nyugtassátok, holott látszik fogalmatok sincs azokról az emberekről, akiknek kicsit több jutott.

2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező igazad van. Az ilyen embereknek más téren sincs problémája. Főleg nem zsíroskenyéren élnek.
2017. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!