Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesznek semmibe az emberek?

Miért vesznek semmibe az emberek?

Figyelt kérdés

Aki közel áll hozzám azzal kedves vagyok, önzetlen, teszek a kapcsolatert, a pasikkal is is szintén, nem csalnak meg egyet se soha, törekszem arra hogy jol működjenek a dolgok, szenvedélye vagyok, a szexben odaadó. Annyi az elvárásom hogy mindenki legyen velem őszinte es lassan hogy vagyok valaki a szemében. De semmi, mindig én vagyok az akit mindenki leszar, akit ocska indokokkal hagynak el, akivel ha beszélget valaki azert teszi mert nincs mas. Nem lehet azt mondani h pesszimista vagyok mert ha nem adnak ra okot nem vagyok az, nem vagyok se kétszínű, se olyan aki megfelelés miatt kedves, a csendességet, a visszahuzodast es kishituseget lekuzdottem mar de az emberekkel szembeni bizalmatlanságot meg nem sikerult. Ha jon egy olyan ember aki nem nyomorek velem az kesobb az lesz, es nem azert mert kihozom belole.

L


2017. dec. 2. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Mi a francért érdekelnek ilyen szánalmas dolgok? Annyi szép dolog van az életben, az emberek meg azon nyivákolnak, hogy hát de mások így meg úgy. Édes istenem. Rendkívül szegényes ez a hozzáállás, épp ezért kerülsz ilyen helyzetekbe is.


Tanuld meg értékelni a kis dolgokat, de elsősorban magadat. Utána ezek a problémák sem jelennek meg soha többé.


Egy szeretetre éhes, másoktól lelki kényelmet váró ember vagy. Ez nem feltétlenül rossz dolog, de a naivitásnak is két oldala van, mint minden másnak. Az egyik oldalon pedig mindig lesznek számító egyének. Te a rossz oldalon bandukolsz.

2017. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes dolgot fogok írni. Alapvetően mindenkinek vannak ilyen rossz élményei, csak egyesek, pl Te erre már nagyon ki vagy(tok) hegyezve. Fordítsd át a fejedben a kapcsolót negatívról pozitívra, és mindjárt másképp fogod látni a dolgokat. Látod, máris kaptál 2 normális választ, szóval számítasz.
2017. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajj ezért építettem le egy csomó embert, köztük évtizedes "barátságokat", azóta jobb. Vannak emberek, akiket szeretnek kihasználni, te is én is ilyenek vagyunk, ez van.
2017. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig semmi tárgyi érdeket nem adok nékik.
2017. dec. 3. 01:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress egy új társaságot, ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. Amikor az új munkahelyemen kezdtem el dolgozni, az volt az első, hogy kerestem egy kórust, ahol énekelhetek. (jó persze ehhez az is kellett, hogy tudok énekelni) Na de itt megismerkedtem egy csomó új emberrel, akik fontosak nekem, és én is nekik, mert egy csapat vagyunk.


Az énekkar egy példa, de szerintem a "vérfrissítés" tesz ilyenkor jót. Keress egy társaságot! Annyi van, mint a nyű.! Civil szervezetek, kórusok, kézműves szakkörök, rajzszakkörök, tánccsoportok különféle klubok stb. Hidd el, ezek a társaságok nem profik, nem fogsz kilógni. Nekem sincs Pavarotti hangom. Az ilyen társaságokba olyan emberek járnak, akik szeretnek valamit csinálni, összejönnek és jól érzik magukat együtt úgy, hogy közben alkotnak valamit.


Itt a karácsony, hogyan tudnál másokon segíteni? (nem feltétlen anyagi dolgokra gondolok) Mihez értesz? Jó a kézügyességed? Ha igen, akkor készíts pár ajándékot rászorulóknak. Bocs a kifejezésért, de nagyon jó érzés lesz, ha egy számodra idegennek adsz valamit, ami neked nem kerül pénzbe, de neki jó.

Én például egyik évben felajánlottam, hogy kiviszek pár adományt kocsival. 2000ft benzinembe került de azok a boldog szemek, mindent megértek.

Nem is beszélve a karácsonyi koncertekről, melyet a kórussal adunk minden évben, amely aztán tényleg nem kerülnek semmiben.

Menj be a közeli korházba és ajánld fel, hogy mesét olvasol gyerekenek karácsonykor. Tudod mekkora örömör okoznál annak a pár gyereknek? Úgy helyre rakja a lelkedet, hogy utána madarat lehet veled fogatni. :)



Apróságok, jelentéktelenek, sőt közhelyes duma, amit írok, de ha csak egy ember boldogabb lesz, már megérte nem? :)

2017. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!