Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme volt megszületnem...

Mi értelme volt megszületnem ha szerencsétlenség kísér az életem során?

Figyelt kérdés
A halállal megszabadulnék a rossz érzésektől és legfőképp ettől az élettől...

2017. dec. 4. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyèl már hülye kèrdező. Szedd össze magad ès nem leszel szerencsètlen.
2017. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Mindneki küzd, neked is küzdened kell.

Szerinted velünk nem történik rossz? Meg sok szerencsétlenség?

Pl múltkor, intéztem egy két dolgot, és rossz időpontot mondak nekem(valószínűleg direkt!!mer nem vagyok szinpatikus annak az embernek..) és ez miatt szívtam több órát, nekem kellett futkozni, kínlódni, magyarázkodni, más szrsaga miatt. Ráadásul a barátom elkísért mert mondtam neki vigyen el, hamar végzek, utána elmegyünk boltba(ő akart inkább)de így neki is ott kellett szenvednie más miatt, szóval rá tett egy lapáttal ő is mert aztán hallgathattam hogy “többet nem varok rad ennyit”(?!) képzelheted ez is milyen jól esett, főleg hogy utána már boltba se vitt el.. egyedül meg már kedvem se volt olyan ideges voltam.

Azer meséltem el mer ez csak egy hétköznapi hülyeség, amiről nem tehetek, és ilyenek sokszor be következnek..

Erre rájön a munkahelyi stressz, miért stresszes? A sok rosszindulatú emberek miatt, a rossz anyagok, szerszámok

miatt..váltsak munkahelyet? Máshol se sokkal jobb, mindenhol van hülye és stressz is, aztán ott a sok házi munka a sok kiadás, néha veszekedések.. itt ez a hideg ami alapból lehúz engem.

De muszaj túllépni ezeken, megoldani azt amit lehet, megcsinalni azt amit lehet, nem pedig egyből a halálra gondolni..

2017. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert vezekelsz, rosszat tettél nem tudjuk mit és most bűnhődsz szenvedsz ez a büntetésed, én is így jártam de muszáj végig szenvedni ezt itt sajnos.
2017. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A halállal, mindenféle érzéstől megszabadulsz, nem csak a rosszaktól. Inkább addig próbáld élvezni az életet, amíg tart.
2017. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tudnád nekem milyen,nem írtad volna ki ezt a kérdést.
2017. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#6 nem szeretnék versenyezni kinek rosszabb az élete, de megírhatod Veled mi a helyzet ilyen téren.
2017. dec. 5. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el pszichiáterhez, meglepően gyorsan tudnak mit kezdeni a szociális fóbiával/depresszióval.
2017. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is állandóan ezt kérdezem...de nen találok érdemleges választ!
2017. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Ma reggel majdnem meg tépett hajnali 5kor egy pitbull kutya ami a cigoktol szabadult el...lancról..(nem viccelek) ha nem ordítok és nem jön ki a cigo pali.. lehet most korhazba lennék

Illetve itt van meg az allergia is, ami nagyon brutális tüneteket produkál nálam, mire ez is kiderül hogy mire vágyom allergiás...addig meg szenvedek.

Itt a barátom aki állandóan a szemembe hazudik mostanában

Soroljam?

2017. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs semmi értelme. Te döntöd el, hogy mi értelmet adsz neki.
2017. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!