Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme azt kérdezni...

Van értelme azt kérdezni miért dolgozom ennyiért és ott, ahol? Annyiért dolgozom amennyit adnak és ott ahol hajlandóak alkalmazni

Figyelt kérdés

Ismerősem az őrületbe kergetnek. Amikor szóba kerül hol mit dolgozom az még hagyján, de amikor az is szóba kerül mennyiért akkor egyből megkapom: hát miért dolgozol te ennyiért? Nem vagy normális!!


Mennyiért: teljes munkaidő diplomás munkakör nettó 120. És a két kezem összeteszem hogy ez is van.


Én meg nem értem. Mi az hogy hogy dolgozhatok én ennyiért? Annyiért dolgozom amennyit adnak! Verhetem a mellem hogy én ennyiért nem dolgozom de akkor se adnak többet, max ajtót mutatnak-el lehet menni.

Van értelme az ilyne kérdéseknek?

Miért dolgozol ilyne helyen? MIért hol dolgozzak? Ott ahova hajlandóak felvenni.... válogatás nincs örülhetek hogy ez is van.


Jogos a felbőszülésem?


2017. nov. 15. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Keress mast. Okor, aki diplomaval ennyiert hajlando felemelni akar csak a segget is. Ha nincs munka, akkor oda kell koltozni, ahol van.
2017. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Okor, aki diplomaval ennyiert hajlando felemelni akar csak a segget is."


Aha.... és aki diplomával bolti eladó bizt őr közmunkás stb (mindre tudok élő példát hozni) és még ENNYIT SE::: kap akkor az....


Hm?


AMikor közmunkás voltam (mert voltam az is.... akkor még 47.000-et kaptam/hó) akkor bőven nem voltam egyedül diplomás a brigádban... akik diplomával parkot gereblyéztünk közmunkában.


Aztán megkaptam ez azt "álommelót" ahol havi 120-ért lábtörlő vagyok egy irodában egy huszadsenki...


és tudod mire jöttem rá???


Örüljek ennek is mert lesz ez még így se!!

2017. nov. 15. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp ezért kell olyan helyre menni ahol van. Igaza van teljesen az elsőnek!!! Azért diplomáztak, hogy ugyanolyan munkát végezzenek amit 8 általánossal is lehet? De most komolyan. Nem kell így neki esni az első válaszolónak mert tényleg ökörség...
2017. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Következő kérdésed lehet az, hogy: Feleslegesen diplomáztam?
2017. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Következő kérdésed lehet az, hogy: Feleslegesen diplomáztam?"


nem lesz!!!

mert ezt a kérdést évekkel ezelőtt feltettem és meg is válaszoltam magamnak...

a válasz: igen. Totál feleslegesen.


Évek óta tudom.

2017. nov. 15. 17:11
 6/9 A kérdező kommentje:

" Igaza van teljesen az elsőnek!!!"



Hát kívülről a partvonalról én is tudok nagyon okosakat meg szépeket ugatni az megy nekem is.... mindegy úgyse érint engem ugatni meg lehet bármit nemde?

2017. nov. 15. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár napja még 4 okj-d volt. Az alatt a két nap alatt lediplomáztál?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Hm?

2017. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező egy retardált :'D
2017. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő tanulni. Ismerősöm ugyanígy volt, közmunkás volt diplomával stb.... gondolt egyet, most csinál egy második diplomát amivel talán ér is valamit. Tesóm ugyanez,ő 2 OKJ után most fősulit csinál. Haverom öccse szintén, gépésztechnikum után most gépészmérnöknek tanul egyetemen. Ha többre akarod vinni, tégy érte.
2018. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!