Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi ugyanezt rajtam kívül?

Ki érzi ugyanezt rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Utálok az érzelmeimről beszélni,meg lelkizni. Megvetem azt. Nem bírom elviselni,azokat,akik mindig azt várják,hogy más t mutassak,mint amit érzek("maszkot viseljek"),kiborít az ilyeneknek a jelenléte is. Amikor egyedül vagyok,örülök,hogy senki nem zargat a hülyeségeivel,hanem végre békén hagynak.

Bizonyos emberek teljesen lefárasztanak,miközben ők meg ezáltal jutnak energiához és olyan,mint hogyha leszívta volna az összes energiámat,ami addig volt.



2017. dec. 6. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2017. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te kevered a szezont a f#szommal. Érzelmekről beszélni nem ugyanaz, mint érzelmeket színlelni. Őszinte érzelmei márpedig mindenkinek vannak, még neked is, elvégre az utálat is egy érzelem.
2017. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az érzelmeimről én se szeretek csak úgy bárkinek beszélni, bár 1 ember sincs akinek beszélnék róluk.

Alapvetően az embereket és a társaságot utálom, nem az érzelmeket :v

2017. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért vagyok én Bp.-en remete.


Mondjuk az utolsó mondatodban szereplő embertípus az az energiavámpír. Még a "normális" emberek sem kedvelik őket.

2017. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha annyira utálnál az érzelmeidről beszélni és lelkizni, ez a kérdés nem lenne most itt :D

Én úgy gondolom, a te problémád az, hogy nincs olyan személy körülötted, akinek szívesen megnyílnál.

2017. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Igen,mert csak bunkó fattyúk vannak körülöttem,akik beletaposnak a lelkembe.
2017. dec. 6. 21:17
 7/14 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm eme kedves és cseppet sem kioktató arrogáns választ!
2017. dec. 6. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyi.

2017. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jelen, bár én azt nem vetem meg, ha valaki őszintén beszél arról, mit érez, illetve nem borít ki az, ha olyan van a közelemben, aki "maszkot akar rám adni". Vagy elfogadja, vagy feladja.
2017. dec. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt egy enyhébb korszakom, mint most a tiéd, de már régóta nem érzem ezt.
2017. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!