Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki érzi ugyanezt rajtam kívül?

Ki érzi ugyanezt rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Utálok az érzelmeimről beszélni,meg lelkizni. Megvetem azt. Nem bírom elviselni,azokat,akik mindig azt várják,hogy más t mutassak,mint amit érzek("maszkot viseljek"),kiborít az ilyeneknek a jelenléte is. Amikor egyedül vagyok,örülök,hogy senki nem zargat a hülyeségeivel,hanem végre békén hagynak.

Bizonyos emberek teljesen lefárasztanak,miközben ők meg ezáltal jutnak energiához és olyan,mint hogyha leszívta volna az összes energiámat,ami addig volt.



2017. dec. 6. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az igaz barátot megtalálni a mai romlott világban épp ugyan olyan nehéz megtalálni, mint az életed párját :)


Én senkit se hívok barátomnak, csak ismerősöknek, akikkel pl elmegyünk mozi, túra stb s ennyi.

Ők tudják ezt a gondolatomat s elfogadták, mint haverok.


S igen vannak olyan emberek, akik nemhogy az energiádat, de az életkedvedet is el tudják törölni.


Egyre szókimondóbb új énemmel meg elküldöm az ilyen embereket.


Meg kell szüntetni a problémákat és akkor nincs mit tartogatnod magadban s lelkizni a 4fal közt.

Túl esel rajta.

Onnan pedig egyenes út.

2017. dec. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mély lelki dolgokról ritkán szetetek beszélni akkor is olyanokkal akik vágják a dolgokat, de kevés az ilyen ember.

Azt tapasztalom én is hogy van aki csak magáról szeret beszélni,figyelmet,törődést követel és már ha csak távolról rá gondolok feszültté válok. Mellőzni kell a társaságukat.

2017. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Én ismerek ilyet.
2017. dec. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

E kérdés arról szól, hogy ki add a lelked, édzelmeid másoknak, és megértést kaohass, adhass..

Ha ez nem lenne, akkor is fizikai képtelenséget mondasz. Minden létező a szeretet szórásáért, megosztásáért él. Te csupán nem ismered magad s nagyon torzult lettél.

Én imádok ezekről beszélni, ha persze alkalmas. Persze kevés ilyen van.

A létző nem szereti, ha ráerőltetnek valamit, ami nem belső vágya. Ez is olyan, amiben egyezzel minden mással ami létezik.

2018. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!