Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak a stressz vagy megkatt...

Ez csak a stressz vagy megkattantam?

Figyelt kérdés

Utálom, ha csámcsognak, nyelnek mellettem.

Annyira idegesít és gusztustalan is. Akkor minden rendben van, ha én is eszek, mert akkor nem hallom ugyebár.

Sajnos mi nem asztalnál eszünk, így mindenki akkor eszik, mikor megéhezik.

Ilyenkor van, hogy annyira idegesít, hogy sírhatnékom támad. Befogom a fülem, vagy felmegyek a szobámba.


Van egy kutya a szomszédban, ami mellett ha elmegyek, mindig ugat. Ez is annyira felidegesít, de komolyan!

Néha az indokolatlan, folyamatos csörgés, zörgés is zavar, de szerintem ez mindenkit.


Múltkor porszívóztam és közben szabályosan megijedtem.

Arra gondoltam, hogy talán a hangos dolgok zavarhatnak, de a csámcsogás nem ilyen.


Anyámék azt mondták, hogy feszült vagyok és e miatt lehet.

Az iskola miatt stresszelek, de inkább csak rosszul érzem magam.

Egyébként az igaz, hogy sokat vagyok mérges, viszont sportolok rendszeresen, részben feszültséglevezetés céljából. :D


Szerintetek mi lehet a bajom? Régen semmi ilyesmi nem volt. Kinövöm majd? Arra is gondoltam, hogy csak bebeszélem magamnak, de tényleg zavar.

15 éves vagyok.



2017. dec. 7. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, köszönöm! :D
2017. dec. 7. 00:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb vagyok nálad,de rohadtul utálom én is ha valaki eszik,csámcsog,szürcsöl,levegőt vesz,vagy horkol.Tini koromtól van ez,nagyon nem nőttem ki.
2017. dec. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Antiszoc vagy..
2017. dec. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is gyerekkorom óta küzdöttem ezzel. Viszont rájöttem, amióta önismeretet gyakorlok és amikor belső csendet, szabadságot találok, akkor meg egyáltalán nem zavar. Még a csirkeszárny kiszopogatása sem... :)))

Tehát amikor belül boldog vagyok, akkor meg egyáltalán nem zavar.

2017. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus, ugyanez a bajom.

Utálom, ha egy idegen annyira közel jön hozzám, hogy megérzem a szagát/illatát. Ha valaki be van parfümözve és megérzem, dührohamot kapok. A rágástól is kiborulok. A hirtelen zajoktól összerezzenek (pl. amikor a pirítós kiugrik a pirítóból). Megijedek a saját páromtól, ha hirtelen betoppan a szobába, holott tudom, hogy otthon van. A szirénázó autókat nem bírom elviselni, csak befogott füllel, iszonyúan felzaklat, dobog a szívem.

Nem akarlak elkeseríteni, de én 46 vagyok. Ettől függetlenül lehet, hogy te kinövöd, mert már felismerted a problémádat, és tudsz dolgozni rajta. Nekem csak pár éve tudatosult, hogy ezek miatt vagyok nagyon feszült.

2017. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Nem ezek miatt vagy feszült, hanem van benned egy feszültség, ha lehet így nevezni és azért zavarnak ezek a dolgok.

2017. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 (6 vagyok :)

Lehet, de 6-7 éves korom óta ilyen vagyok. Azóta lennék feszült? Iskolában mindig az utolsó padban egyedül ültem, mert mindenkinek a "zajai" idegesítettek. Otthon meg a tesóm idegesített, aki fülhallgatóval hallgatta a zenéjét, de az ugye mindig kihallatszik egy kicsit.

2017. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!