Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled a zokni árúsoka...

Hogyan kezeled a zokni árúsokat az utcán?

Figyelt kérdés

"Helló Dezsőkém. Jön a hideg tél adok neked zoknit"


Semmi sem reagáltam, mintha süket, vak volnék.


Ma egy nő a nagy táskával "Kérdezhetek valamit?"

A reakcióm mintha meg sem hallottam volna.


Felismerhetőek a nagy táskáról az cipelik. Becstelen az összes egytől egyig, mert régen engem is megszívattak.


Úgy csinálják, ha szóbaállsz velük, hogy adnak ajándékba, ingyen ...a többi maradjon titok, a lényeg az, hogy kellemetlenség szóbállni velük.


Másodára gondoltam egy nő nem olyan, ő sem volt különb. Nem kell zokni, veszek az üzletben, és akkor odaadja ajándékba, ha nm kell akkor erőszakoskodik, hogy ragaszkodik fogadd el ajándékba...az biztos, ha szóbaállsz velük lerázhatatlanok.


Még egyik sem szólt vissza, hogy -süket vagy birka?



2017. dec. 7. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem a parfümárus cigány asszonyok találnak be folyton. Mivel elég jól beszélek hollandul, ezért mindig előadom, hogy nem beszélni madzsar. :D
2017. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem tőlük, tulajdonképpen nem vert át, csak szeretett volna. A végére annyi zoknit vettem tőle, hogy azt mondta: Testvérem, most egy évig nem kell zoknit vegyél.

Nem hazudott tényleg elég volt egy évig.


Az viszont biztos hogy még egy ilyen fejszámolós, oda-vissza adogatós játékba nem megyek bele.


A másik az egy telefonra nano folyadékos biszembąszom, űrtechnikás kijelzővédőt akart rámtukmálni. Jól öltözötten, segéd csajjal. Amikor elkezdtem belekérdezni a marketing dumába, hogy mégis akkor vezesse le, hogy ez hogy működik, elkezdett félrebeszélni. A végén majdnem meggyőztem hogy jobban jövök ki,ha elhasználok 4 db 500 Forintos gagyi fóliát a telefon egész élete alatt, mint ha ráöntöm a spéci löttyöt 5000-ért, ami egy évig bírja. :D

2017. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!