Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen nagyobb önbizalmam?

Hogyan legyen nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nagyon gátlásos és önbizalomhiányos vagyok. Mit tegyek ez ellen?

2017. dec. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a negatíc kritikákat,vedd úgy hogy irigyek:P
2017. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ugyanez a helyzet... Ha esetleg van kedved, akkor privátban beszélgethetünk. 17/L
2017. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Tedd meg amitől zörög a kavics a fejedben.

(Ami nem okoz kárt neked/másnak)


Amíg nem teszed meg, semmi sem változik.

2017. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy két éve én is magam alatt voltam, egyáltalán nem éreztem magam, hogy tartozok bárki társaságába. Mostanra már nagyjából sikerült az önbizalmamat növelni,de még most sem az igazi.

Hogy sikerült?

Önbizalomhiányos, zárkózott lányról szóló könyvet olvastam, ami elindított bennem valamiféle gondolkodást.

Utána kerestem neten az önbizalom növelésére,ahol egy önmunka nevű blog támogatott.


Igazából rá kell jönnöd,hogy mint minden ember te is közéjük tartozol, értékes vagy.

Ha valamiben jó vagy fejleszd foglalkozz vele. Mindenkinek meg vannak a maga értékei, találd meg te is a tiédet. És ha esetleg valamivel nem vagy magadon elégedett változtass rajta,hogy neked tetszen.


Remélem tudtam segíteni. :)

2017. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tettesd, hogy van. Egy idő után rögzül, és tényleg növekszik.
2019. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!