Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék eladományozni 250...

Szeretnék eladományozni 250 000ft-ot, de olyan embereknek szeretném adni akiknek személyesen is oda tudom adni hogy lássam az örömüket! Hol tudnám ezt megtenni? (nem szervezeten keresztül akarom)

Figyelt kérdés

2017. dec. 9. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Pl tv-ben is làtni néha nagyon szomorú sorsú csalàdokat,akik dolgoznak,jó emberek,de nagy szegénységben élnek ęs súlyos beteg is van a csaladban vagy vannak tisztességes,de nehez helyzetbe került kilakoltatott öregek,betegek,ha talàlsz ilyet,nekik add.
2017. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vigyáznék az ilyen pénz osztogatással. Ha adnék akkor maximum névtelenül.


Mert aztán majd jönnek a sztorik hogy betörtek hozzátok, vagy leölik a fél családod mert van pénzed és nem adsz többet.


De ha ennyire adakozni akarsz add nekem, őszintén örülni fogok neki. Kifizetném belőle közel fél évi albérletemet, amire valljuk be szükségem is van.

2017. dec. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

Én egy millát fogok adni. Tudom kinek, de ő nem fogja megtudni, hogy tőlem kapta.

Kiváncsi leszek milyen irányban változik majd meg, hogy látom-e majd az öltözködésén a változást.

2017. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es!! köszönőm hogy észhez térítettél csak gondoltam jön a karácsony de akor hagyom nem keveredek ilyen szarba inkább oda adom menhelynek
2017. dec. 9. 23:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj egy közérthez és ha látsz egy szegénynek tűnő idős embert aki csak egy kiflit tesz a kosarába, neki biztosan nem futja többre. Na az Ő kosarát pakold tele minden jóval és ezt csináld meg 25 emberrel 10000Ft-ig.
2017. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Felhívod a vörös keresztet és megkérdezed , hogy szerintük hol melyik településen is kiknek lenne nagyon nagy szükségük arra pénzre.
2017. dec. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!