Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket miért zavarja...

Az embereket miért zavarja az, ha vki kövér?

Figyelt kérdés

Miért érzik úgy, hogy a kövérség olyan bűn, mint pl. a tömeggyilkosság?

Nem tök mindegy neked, hogy ki mit eszik? Nem mindenki nyúl, hogy füvön rágódjon.


2017. dec. 11. 11:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
61%
most tombol a fitnesz divat. A srácok gyúrnak (mintha más sport nem is létezne), a csajok meg görcsösen fogyni és szálkásítani akarnak. Azért az emberek többsége szerintem diszkrét marad, és nem kezeli háborús bűnösként a kövéreket, ez azért túlzás volt a részedről. Viszont tény, hogy az elhízottság mértékétől függően nem kellemes rájuk nézni. Nem azt mondom, hogy mindenki legyen full izmos vagy sovány, de azért van egy határ. A súlyosabb elhízás az igénytelenség és ápolatlanság benyomását kelti, főleg hogy gyakran büdösebbek is (hiszen izzadnak emiatt), hiába törődnek amúgy a higiéniával.
2017. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
attól függ szerintem nézhet ki jól pocakkal is valaki, de attól még ugyan úgy megkapja a "haveroktól", hogy fogynia kéne. nem kell mindenkinek verseny sportoló alkatúnak lenni, viszont ha az igénytelenség, lustaság sugárzik az emberből az gáz
2017. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
43%
A kövérekkel az a legnagyobb bajom, hogy a túlsúly miatt kialakuló betegségeket kezelését az én adómból/tb-mből kell majd finanszírozni.
2017. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

Mert undorito, raadasul egeszsegtelen.

Emberek kozt ezt nem hangoztatom, mert en leszek ,, bezzeg a gebe aki mindent meg ehet meg se latszik rajta” lany, akit szidnak a koverek.


Rossz rajuk nezni. Egyszer orvosnal voltam, emkekszem ra, kijott a mosdobol egy fiatal lany, elment a pultig es olyan ligehest es fujtatatast lemuvelt, mint aki maratont futott. Hozzateszem, 5 meterrol volt szo.

Es igen, elitelem oket, de leginkabb a fiatalokat. Ha nem lenne lusta, elkezdhetne ez ellen tenni. Nem a kulso miatt feltetlen, hanem a sajat egeszsege erdekeben. De most nyomja a media ezt a fogadd el magad dumat, igy meg tobb kover tesz az egeszre, ami felhaborito. Oke, hogy a tulsok kondi se jo, de meg mindig jobb az, minthogy a mekizes es a hajas test mutogatasa legyen az uj divat helyette.

A betegek megint mas fajta tesztak, de biztos vagyok benne, hogy tobbseg se egeszseget eszik, hanem tipikus fuszeres, magyar kajakat.

En vekony vagyok, elegge. Kiis hasznalok termszetesen,hogy porog az anyagcserem, azt is tudom, hogy ez nem lesz igy orokke. Akkor viszont tenni fogok ellene tudatosan, hogy ne kezdjenek el szaladni a kilok.

Nyilvan egyszerubb a konnyebb utat valasztani, foleg igy, hogy tele a face es az insta plus size-nak hirdetett 160 centis 130 kilos lanyokkal. A hatasukra most mindneki abban a hitben van, hogy meno dolog elfogadni magad, akkor is, ha kover vagy. De nemis erdekel, nem idegesitem magam rajtuk. Majd megbeszelik egymas kozt a korhazba, mikozben szivelegtelenseggel nyomjak az agyat.

L

2017. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

3, Akkor remélem cigányellenes, dohányellenes is vagy.


Most lehet nem fogtok hinni nekem. Én exkövér vagyok (eddig remélem még hihető) és puszta empátiából, illetve kicsit szánalmasnak tartom (de még legsúlyosabb koromban is annak tartottam) hogy valaki azt hazudja magának vagy a környezetének, hogy neki jó így... Vagy annyival elintézi, hogy ez genetika

2017. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Egy kövér embert láttam, aki azt mondta hogy azért kövér, mert sokat eszik. Ilyen thug life videoban volt, annyira ritka az az őszinteség.:D

Amúgy engem nem érdekel. A barátnőm legyen vékony majd, mert csak az ő testét akarom értékelni. Másokét nem.

2017. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
36%
Nekem a kövérségről a mértéktelen konzumizmus jut eszembe, azt meg egyszerűen undorítónak találom.
2017. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Sovány vagyok, sosem legeltem.

Nem zavar, ha valaki kövér. A soványaknak is beszólnak, nekem is rosszul esik és sosem kérdezem senki véleményét, mégis mondják.

2017. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

És a kövér embereket miért zavarja,ha valaki vékony ? :D


Engem az nem zavar,ha valaki kövér,csak az amikor elkezdi a vékonyabb embereket szidni,meg hogy jajj milyen igazságtalan a világ,bezzeg ő nem tud lefogyni pedig mennyi mindent kipróbált....és eközben bezabál egy nagy tábla csokoládét xDD

2017. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Én kövér vagyok. Nem kicsit, hanem nagyon.

Nem a genetika miatt, hanem azért, mert rengeteget eszem és nem mozgok szinte semmit. Ülőmunkát végzek.

Ugyanakkor nem tartom magam igénytelennek, hiszen folyamatosan képzem magam, tanulok, művelődök, szellemi tevékenységből élek.

Felőlem gyúrhat valaki napi 10 órát is, ha képtelen 3 szót helyesen leírni, márpedig az emberek többsége ilyen.

És nekem is van olyan barátnőm, aki megeszik egy kazal mekis kaját, és még éhes, mégsem hízik. Most álljak neki irigykedni? Minek? Rám is irigykedhetnek sokan az eszem miatt, végül is az sem igazságos, hogy én okos vagyok, mások meg nem.

Viszont a hülyéket nem nézi le senki, a kövéreket meg igen, akkor is, ha ezerszer többet érnek, mint a többi ember.

Én pl. a bagósokat, drogosokat is lenézem, meg az alkeszokat. Azokra nem sajnáljátok az adótokat? Mert én igen. Jaaa, ti nem, mert nektek is mindenféle szenvedélybetegségetek van, de az nem ciki, csak a pluszkilók.

amúgy meg a gebék ugyanúgy elpatkolnak, mint a kövérek és ugyanolyan betegségekben...csak szólok...

2017. dec. 11. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!