Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letezik egyaltalan normalis...

Jolhangzik kérdése:

Letezik egyaltalan normalis ember?

Figyelt kérdés
Konyorgom jelentkezzezek mert en mar nem birom es csomagolok valami lakatlan szigetre

2017. dec. 11. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Most írtam volna kapásból, hogy itt vagyok

:D De jobban belegondolva én sem vagyok százas.

17l

2017. dec. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Definiáld a normális ember szóösszetételt. :)


Amúgy szerintem ha egy embernek van egy kis stiklije amivel másokat nem károsít meg semmilyen szinten, akkor az bőven belefér, nem? :) Mondhatni néha egy-egy lájtos defektusnak is meg szokott lenni a "bája". :)


Sarkítás ftw!: Amúgy meg ha meghatározod a számodra(!!!) normális definíciót és oda beférne az összes ember, akkor meg lehet unalmadban vágnál eret. :)))))


tl;dr: Vannak, igen. Miért ne léteznének! :)


Szerintem.

2017. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Salx Narval ***** válasza:
Lehet, hogy a te elvárásaidnak megfelelő valóban nincs a környezetedben. Hiszti helyett próbálj reálisan gondolkodni, ha bajban vagy kérj segítséget. Az indulataidon uralkodnod kell mert nagyon gyerekes ez a "lakatlan sziget" dolog. Inkább írd le mi a problémád hátha valaki kiutat tud mutatni. Mi is itt élünk ám és többnyire azért megvagyunk a bajok ellenére is.
2017. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy te normális vagy?
2017. dec. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Miből gondolod hogy te normális vagy?"

Szerintem nem feltétlenül gondolja. #2 vagyok.

2017. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért akar normális társaságot? Én bírom a lökötteket :D
2017. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!