Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy minden...

Hogy lehet az, hogy minden ember bír engem, keresik a társaságom, miközben egyáltalán nem vagyok jó passzban?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy akik maguk alatt vannak, bármit csinálnak, taszítják az embereket. Nos esetemben épp az ellenkezője van. Engem mindenki kedvel, szeretnek a társaságomban lenni, jól kijönnek velem, szinte mindenkivel megtalálom a közös hangot. Viszont eléggé magam alatt vagyok és nagyon sokat szenvedek mostanában, eléggé mélyponton vagyok már egy féléve, viszonzatlan szerelem, rengeteg feladat, szóval nem könnyű. Igaz ami igaz, nem nagyon szoktam panaszkodni, mert tudom, h senkit sem érdekel. Szóval érdekes, hogy hogy lehet a kisugárzásom ennyire pozitív, ha közben egyáltalán nem érzem jól magam.
2016. dec. 13. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Engem még akkor sem bírnak, ha jó passzban vagyok :D
2016. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túlságosan jó csaj vagy,így morcosan is keresett maradsz.
2016. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :D
2016. dec. 13. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van. És szerintem nem is vagyok jóképű, ruhákból is elég átlagos.

Jó a humorod? Az lehet az ok szerintem.

2016. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!