Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bonyolult személyiség vagy...

Bonyolult személyiség vagy egy pszichopata?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves lány vagyok, nem rég megismertem egy srácot aki 19 éves. Sosem tűnt nekem szimpinek, valahogy mindig kerültük egymást de valahogy mégis össze hozott minket a sors. Nagyon sok pletyka kering róla, nagyon rossz embernek tartják aki átveri és kihasználja az embereket..nos én csak azért is megakartam ismerni mert szeretem az ilyen 'kihívásokat'..elkezdtünk írni, beszélgetni, találkozgatni és nagyot csalódtam mármint pozitívan..igazából még most sem tudom eldönteni h miért érzem magam mellette biztonságban mert sok pletyka róla igaz a bevallása szerint..volt már dolga rendőrséggel, olykor erőszakos (általában nem ő a kezdeményező fél) és nem riad vissza olyan dolgoktól amitől egy átlag ember igen..népszerű ember mert nagyon sokan ismerik de legtöbben közülük utálják de mégis van valami amiért tisztelik őt. Akaratos, tud bánni a szavakkal de még is a tettek embere. Sportol is, a dohányzást nem tekintve egészségesen él és oda figyel magára, stílusa jó..sosem tanult az iskolában de mégis olyan szintű inteligencia árad belőle amilyennel még nem találkoztam..szinte mindhez hozzá tud szólni még teljesen csajos témákhoz is :D ami engem nagyon meglepett. Amikor vele vagyok szinte az az érzésem h ő kell nekem de mégis ott vannak azok a bizonyos tulajdonságok pl. az agresszivitás mégha velem sosem volt az és sosem bántott, még szóban sem. Ismerem a volt barátnőjét akivel távolság miatt ment szét..nem akart róla semmi konkrétat mondani de annyit el árult hogy tényleg nagyn megbízható odaadó és szerető ember, de valami miatt nem lehet vele együtt lenni..fogalmam sincs mit érzek és mit tegyek, sokszor gondoltam már arra hogy egy pszichopata ember aki nagyon jól álcázza magát és kitudja mit tenne velem..teljesen tanácstalan vagyok

2017. dec. 12. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichopata nem mond olyat, amivel rossz színben tünteti fel magát. Mondjuk olyat, hogy azt mondja, hogy nem megbízható... Bár ettől függetlenül lehet nárcisztikus, vagy bipoláris... Amúgy csak a nagyon buta pszichopaták agresszívek. Sokkal árnyaltabb műfaj ez ennél
2017. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én szerencsésnék érezném magam, ha idővel sikerülne egy ilyen emberrel bizalmas kapcsolatba kerülnöm. Szerintem folytasd a beszédet, csak vigyázz, ne kerülj hozzá túl közel. Próbálj kicsit érzelemmentesebb maradni, de tudom, hogy ez nehéz.
2017. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és miért éreznéd magad szerencsésnek?
2017. dec. 12. 21:40
 4/10 anonim válasza:
Lehet, hogy csak ilyen személyiség. Maximum nárcisztikus, de szihopatának nem mondanám.(Tudom, hogy nem így kell írni.:D)
2017. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amíg nem hozzák ki valakiből az indulatot lehet olyan mint egy ártatlan bárány. De ! Amikor olyan szinten megbántod vagy megsérted valamivel , ami a te számodra lehet , hogy kis dolog de az ő elméjében már vért kíván na akkor fog előjönni majd a vad állat. A rendőrséggel volt dolga és jól tud beszélni. Ha valakit súlyos testi sértés miatt visznek be ott beszélhetsz te úri nyelven is a következményeken és a tetteiden nem fog változtatni. Ne legyél naiv , nyitott szemmel járj , mert sok lány eset már bele ebbe aztán 1 hónap elteltével meg kék zöld foltok voltak rajta , ha nem rosszabb, és ezt mind azok a nagyon kedves emberek teszik..
2017. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Csajok... Meg akar dugni ezért kedves. Majd megmutatja az igazi oldalát is, és akkor majd megtanulod. :)
2017. dec. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy veszélyes de megint ott van a másik oldala..ha a volt barátnője nem mondta volna hogy tényleg megbíhzató és nem kell tőle félnem akkor ezt a kérdést nem tettem volna fel mert akkor meg szakítanám vele a kapcsolatot. Őt sem bántotta még egyszer sem sőt nagyon oda adó és szerető volt
2017. dec. 13. 12:31
 8/10 A kérdező kommentje:
nem csak a szexről szól szerintem..általában megérzem az ilyesmit ha csak az a célja a másiknak de lehet csak jól titkolja és én vagyok a naiv..
2017. dec. 13. 12:33
 9/10 anonim ***** válasza:
majd saját tapasztalataidon tanulsz. Úgy sem vele fogod le élni az életedet.
2017. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pszichopata eleinte elbüvölő és megnyerő személyiség, nem gondolnád róla, hogy pszichopata, pontosan ez a célja.


Meglepő és ijesztő, milyen jól tudnak maniplulálni, akár évekig is. Egészen hihetetlen, abszurd. Épp most olvasok egy könyvet az ilyen emberekről ("Kígyók öltönyben" a címe).


Lehet, hogy ez a srác nem pszichopata, de sajnos az is lehet, hogy igen. Az mindenesetre szinte biztos, hogy valamilyen antiszociális személyiségzavarral küzd. Bárhogy is, nagyon vigyázz vele. A pszichopata nemcsak fizikailag tehet tönkre valakit, hanem lelkileg is nagyon megalázó helyzetekbe hozhat.


Velem megtörtént, és több hasonló embert is ismerek. 26/L

2018. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!