Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan antiszociális...

Van itt olyan antiszociális személyiség zavaros aki szívesen csetelne velem? L/15

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a pszichológia és nagyon jó ember ismerőnek tartom magam. Szeretnék meg ismerni antiszociális személyiségzavaros embereket mert már volt közöm hozzájuk és szeretnék ismereteket gyüjteni. Biztos vagyok benne hogy ez az ő számukra is érdekes csetelés lenne.

2015. febr. 7. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak kérdéseid konkrétan, nyugodtan tedd fel, de sok mindennapi csevegnivalónk nem hiszem, hogy lenne.
2015. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérdezz.
2015. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg egy beképzelt 15 éves kislánnyal akarnak majd beszélgetni.
2015. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Milyen édes, 15 éves kislány pszichopatákkal akarna ismerkedni.
2015. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nem érzed benne a paradoxont?

Én pl elég erősen szociopata vagyok, talán pont ezért nincs hozzá egyáltalán kedvem hogy csetelgessünk, így ismeretlenül, és kb 100%-ra mondom, hogy semmiféle érdekes dolgot nem nem éreznék benne.

2015. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

" (...)/15 (...) nagyon jó ember ismerőnek tartom magam. "


Újabb paradoxon.

2015. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az alábbi linken korábban tettem fel pár kérdést, és néhány antiszociális sz.z.-ban "szenvedő" válaszolt is, ha gondolod, olvasd át:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincsenek kérdéseim. Van egy erősen pszichopata ismerősöm. A személyiségünk miatt összetűzésbe kerültünk. Ő próbálta elérni azt hogy irányíthasson. Nekem pedig az volt a célom hogy dokihoz menjen mert túl messzire ment. Ez a kis harc 10hónapig tartott és nagyon jól szórakoztunk. Végül győztem szóval tudom hogy milyen egy ilyen ember. Az eset óta érdekel ez a téma. :)
2015. febr. 7. 14:11
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenki életében vannak olyan események amik egy életre megváltoztatják az illető világ képét, életfelfogását. Én ezekre vagyok kíváncsi. Az pedig természetes hogy az idősebbek nem fogják rám pazarolni az időt de a velem egy idősek lehet hogy meg tennék. :)
2015. febr. 7. 14:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszéltem.

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Attól, hogy valaki antiszociális, még lehet buta is, meg intelligens is. Azzal a kijelentéssel, hogy: "tudod milyen az ilyen (!) (milyen buta, vagy antiszociális? :)) ember" csak önmagad minősíted.


40 másodperce kezdtél el szétnézni a világban. Milyen emberismeretről beszélsz?

Arról, hogy most kezded el felfedezni önmagad, és a körülötted lévő világot?

Igen, ezen mindenki átesik, és rendszerint a legtöbb ember roppant tapasztaltnak tartja magát ilyenkor.

Mindaddig, amíg pár év múlva elkezd tisztába jönni a hiányosságaival, mert addig fel sem tudja mérni a tudatlanságának a mértékét.

2015. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!