Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kamaszként normális az a...

Kamaszként normális az a félelem, hogy lelkileg nem tudom majd megállni a helyemet az életben?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag rendben vagy akkor jó eséllyel lelkilegbis rendben leszel. Tanulj és okosodj
2017. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy mindenből kettes alá legyél.
2017. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a jegyeimhez. Majdnem kitűnő vagyok. A lelki stabilitásomban nem vagyok biztos.
2017. nov. 1. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha most lennék fiatal tanulnék vagy három szakmát nem kellene aggódnom hogy helyt tudok e állni az életben.
2017. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem a fiataloknál "normális" dolog a túl bizonytalanság és a túl magabiztosság is. Sőt, elfogadható még ezek egymásba fordulása is.

Ha majd jön a nagybetűs Élet, úgy sem lesz lehetőséged ezeket túlmeditálni, jönnek a problémák, és Te szépen megoldod őket...

Üdv.

2017. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális, hiszen a kamaszkor főbb ismérve az, hogy keresi az útját, bizonytalan: már nem kisgyerek, de még nem felnőtt... Ez is az útkeresés része.

Nem tudom, mi az, amit szeretsz csinálni, de próbálj meg ahhoz kapcsolódóan kitűzni egy célt és azt megvalósítani. (De ne úgy, mint én, aki 3 évig akart állatorvos lenni, majd a gimnázium kellős közepén rájöttem, hogy a kémia és én nagyon nem vagyunk barátok - így lemondtam róla :D

Persze ettől az életemet végigkísérte az állattartás, állatszeretet.) Ha olyan munkát végzel, amit szeretsz csinálni, az már a stabilitás egyik mérföldköve - ha meg is tudsz élni belőle, az még jobb :D

Ezen kívül tanulj meg legalább 2 nyelvet közép, de inkább felső fokon és akkor nem nagyon lesz problémád.

2017. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A diszharmónia sosem lehet normális.

Kezdj el önismeretet tanulni.

De választhatod azt is, hogy félsz tovább, aztán majd lesz valami....

2017. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Normális, de mint az előző válaszoló jaslott az önismeret fejlesztése.
2017. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem egyáltalán nem normális ne haragudj. Ezzel foglalkozni kell sokat hogy kialakuljon az egészséges önkép. Pl önismeret igen.
2017. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!