Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántalmazza a kisgyereket,...

Bántalmazza a kisgyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fiatal "anya", reggelente, általában üvölt! a gyerekeivel. A szitu a következő: reggel viszi őket oviba/bölcsibe../van egy 3.is ő 6-7 éves de gondolom egyedül megy nem látom akkor../..szóval egy pöttöm kb max.3 éves kislány és egy kb 5 éves fiú. Nem értem amúgy miért üvölt velük nem látom hogy annyira rosszak lennének nem élénkek, gondolom nem csak a félelemtől fagynak le..:(

Kis picuri vékony kislány, szöszi, kisfiú is aranyos..

éééés ez a ...... nő, kezében cigivel, úgy üvölt hogy még 30 méterről is megállnak...! Én már egyszer mondtam neki csúnyát bár talán nem is jutott el..

Úristen hogy jut el idáig bárki...? Van gyerekem, már nagy, tudom mivel jár.... arra gondolok ha az utcán ezt megcsinálja otthon akkor mit?? Egy fiatal nő, még szakadtnak sem mondanám az arca alapján nem hinném hogy iszik de látszik rajta hogy boldogtalan. Óhhh szegény akkor minek szült hármat is????


Ma majdnem nyakon vertem én már az elsőn hallottam hogy az utcán üvölt valaki.. arra gondoltam követem és szólok az oviban/bölcsiben..verekedni mégsem illene főleg a gyerekek előtt!!! Én csak őket sajnálom....múltkor a kisfiú elindult inkább! felém...az idegen emberhez..:(


Kérlek segítsetek mi lehet itt a megoldás? Mit tennétek?

/legszívesebben istenesen felpofoznám /


2017. dec. 13. 09:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%

Miért kéne Nejed bármit is tenni? Jelezd gyermekvédelemnél, ők megvizsgálják. Neked az eg világon semmi beleszolásod nincs, pláne nem tetleg....

Engem is felhaboŕitana a szitu, de a magad fajta minden lében 2 kanal emver is ugyanolyan fwlhaborító.

2017. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem bántalmazás.

Egy csomó ilyen idióta ellőgép van, akikből kiesik pár gyerek, közben egy muskátlival sem tud mit kezdeni.

Azért szül mert kell a segély, plusz meg akarja tartani a kant, meg nincs jobb ötlete. Tanulni nyilván nem fog, önállóan nem tud élni mert tök sötét, éhen halna. Ezért fog egy hímet akivel összecuccol, feleződnek a költségek, a kufircból leakad pár gyerek -és ennyit tud velük kezdeni.

Esetleg a gyermekvédelemnek leírnám pár sorban, hogy ilyen viselkedésmód esetén mi lehet a megoldás, van-e lehetőség közbeavatkozni.

De nálunk is van ilyen a környéken, a csaj reggeltől estig üvölt, a szomszédok kivannak, pláne nyáron. Mondjuk ott a gyerekek is olyanok, hogy mennek mint a tank ész nélkül.

2017. dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Érdemi válaszokra gondoltam nem kőszívű utálatos megjegyzésre..
2017. dec. 13. 09:35
 4/30 A kérdező kommentje:
..nem #2-esnek szólt neki köszönöm!
2017. dec. 13. 09:36
 5/30 A kérdező kommentje:

Az a baj nem tudom hol lakik, sajnos, nemhogy a nevét..

de a gyerekek rettegnek.:((( honnan tudjátok otthon nem-e csépeli őket??:((

2017. dec. 13. 09:37
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

Az utálatos megjegyzes, hogy törődj a dolgoddal? Te megszólhatsz más embert, tetleg fellépnél egy anya ellen, tönkretennél egy csaladot, es én vagyok az utalatos, mert azt mertem írni, hogy törődj a dolgoddal?

Te vagy egy unatkozó öreglány vagy, vagy most klimaxolsz, vagy egyszerüen csak beteg vagy agyilag.....

2017. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiírtam a kérdést megnéztem van-e hasonló...van, sajnos..inkább azokat próbálom végigolvasni. Kösz a seggítséget, egyes ápolt. Ha unatkozom elfoglalom magam-tárgyalások útján ofkorz. Te meg ne írogass telóról pláne éGezet nélkül, rosszul veszi ki magát!!!
2017. dec. 13. 09:47
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Szivből kívánom, hogy ha megszületik a gyerek, akkor jöjjön egy ilyen kis k.va az életedbe, aki hasonló módon belekotor az életedve, ugy hogy Te sem tudsz semmit az anyáról, csak annyit hogy kiabál az utcán.... aztan majd megtudod... tudod a karma....
2017. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

Ne legyél már ennyire szánalmas. Törődj a saját gyermekeddel, saját életeddel, ne más ember életét tedd tönkre, ne veszekedj idegenekkel, pláne ne járasd le magad tovább. Szerintem nálad sokkal nagyobb veszelyben van a gyermek... szerintem Te idegileg beteg vagy...

(Ja és még mielött tovább "ordibálsz", Te engem nem tudsz bántani lelkileg. Es ha lehet ne veszélyeztesd a születendő gyermekedet. Látod, Te már mist rosszabb vagy a gyerekre, mint azaz anya, akit kifogásolsz)

2017. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
ha te dolgoznaál 112 órában , mellette a párod is elhagyott , a gyerekeid is pörögnek ugrálnak , ott a házimunka is stb. neked se lenne rószás a kedved reggelente
2017. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!