Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bántalmazza a kisgyereket,...

Bántalmazza a kisgyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fiatal "anya", reggelente, általában üvölt! a gyerekeivel. A szitu a következő: reggel viszi őket oviba/bölcsibe../van egy 3.is ő 6-7 éves de gondolom egyedül megy nem látom akkor../..szóval egy pöttöm kb max.3 éves kislány és egy kb 5 éves fiú. Nem értem amúgy miért üvölt velük nem látom hogy annyira rosszak lennének nem élénkek, gondolom nem csak a félelemtől fagynak le..:(

Kis picuri vékony kislány, szöszi, kisfiú is aranyos..

éééés ez a ...... nő, kezében cigivel, úgy üvölt hogy még 30 méterről is megállnak...! Én már egyszer mondtam neki csúnyát bár talán nem is jutott el..

Úristen hogy jut el idáig bárki...? Van gyerekem, már nagy, tudom mivel jár.... arra gondolok ha az utcán ezt megcsinálja otthon akkor mit?? Egy fiatal nő, még szakadtnak sem mondanám az arca alapján nem hinném hogy iszik de látszik rajta hogy boldogtalan. Óhhh szegény akkor minek szült hármat is????


Ma majdnem nyakon vertem én már az elsőn hallottam hogy az utcán üvölt valaki.. arra gondoltam követem és szólok az oviban/bölcsiben..verekedni mégsem illene főleg a gyerekek előtt!!! Én csak őket sajnálom....múltkor a kisfiú elindult inkább! felém...az idegen emberhez..:(


Kérlek segítsetek mi lehet itt a megoldás? Mit tennétek?

/legszívesebben istenesen felpofoznám /


2017. dec. 13. 09:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Mondjuk lesz akinél kihúzza a gyufát, és bízom benne olyat kap hogy a fal adja a másikat nyilván ti, ha valaki így beszélne veletek mosolyogva hallgatnátok végig..

mit érezhet az alig három éves csöppség mikor lehajolva ordítva fenyegetik? Én vagyok a hülye hogy feltettem a kérdést amúgy, más már lendületből fejbe kólintotta volna- jogok ide vagy oda- a jó k..anyját az ilyennek. Egy aranyhalat nem bíznék az ilyen retekre..

2017. dec. 13. 11:54
 22/30 A kérdező kommentje:

11#: kihez beszélsz te most? :)

...van egy 18 éves fiam, és egy árvánk is a családban ..épp nemrég mondta kár hogy nem én vagyok az anyja eredetileg is. Elég sokat van nálam, hónapokat is nyáron.. két kamaszfiúval aztán rózsásabb a helyzet nyilván..


Kiteszem a lábam és máris tele van idiótaságokkal az oldal tényleg hülye vagyok de azért... hogy egyáltalán elolvastam.


jaaaa most a buszmegállóban azért kiabált mert "azért mert te nem láttad attól még létezhet" - a Mikulás..:(

Gyerekek vigyázzban állnak, megszeppenve. De nem avatkozom bele oké. Max. páros lábbal nekem is lehet rossz napom ugye...

2017. dec. 13. 12:00
 23/30 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM a normális hozzászólásokat! Mindenképp szólni fogok a bölcsiben/oviban, pont arra mennek már reggel is követtem el is késtem..név nélkül sajnos panaszt sem tehetek a védőnőnél..


aki meg azt írta hogy "ha fáradt, három gyerek, idegesít..stb.." gondolom magából indul ki..de akkor mit keres munkaidőben a gyakori kérdéseken???..

Hidd el amíg a luvnya kezéből a cigi lóg addig ott anyagi problémák nem lehetnek! :(

2017. dec. 13. 12:04
 24/30 A kérdező kommentje:
Tehát a többség szerint akkor jogai vannak a luvnyának, a három kisgyereknek meg nem. Oké. Jogában áll rettegni és felnőve majd titeket vegzálni, ill.gyerekeiteket..szép világ, nem mondom..
2017. dec. 13. 12:16
 25/30 A kérdező kommentje:

Aki a karmát írta nem akar ma?? Nóórmális lenni???

Hogy jön ide a karma???? Max. jó nagy gyökér leszek én is és lehugyoznak a kutyák, segít az ennek a két ártatlan kis csöppségnek? Szakadt kopott ruhában járatja őket rajta meg a legújabb edzőcipő + cigi. Remélem a KARMA utoléri őt. Vagy egy Karma feliratú kamion :D Van akinek kár volt megszületni...

2017. dec. 13. 12:40
 26/30 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=VWr5xFJzy0I


ne ez legalább nem bagózott..

2017. dec. 13. 12:55
 27/30 A kérdező kommentje:
2017. dec. 19. 08:14
 28/30 A kérdező kommentje:

26#: te klimaxolsz? Szar ügy. Csak ne itt terjeszd az agyatlan elméleteid, húzd le magad a vécén, oda való vagy.

Sok primitív válasz, sajnálatos.

2017. dec. 19. 08:15
 29/30 A kérdező kommentje:
sok köcsög állat, istenem :( szomorú ez a hír..:(
2017. dec. 19. 08:19
 30/30 A kérdező kommentje:
Aki már ide leírja a "véleményét" akkor legalább privátban ne azzal védekezzen hogy "nem olvasom el a választ nem érdekel" -szánalmas, tkp. írhatod üres World-be is az agymenéseid....engem nem érdekel dettó, viszont totál nem illik a témához, sajnálatos hogy ennyire primkók cseszik szét az oldalt hobbiszinten de legalább a privátokból látni hogy nem ennyi hülye van hanem ITT van pár aki terjeszti ...! Érdekes..
2017. dec. 19. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!