Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan létezik, hogy annyira...

Olyan létezik, hogy annyira agresszív egy kolléga, hogy aki útjába van, tettlegesen bántalmazza?

Figyelt kérdés
Ha igen, általába mi az? (pl. egy pofon, lökdösés, stb)

#erőszak #tettlegesség #kolléga munkatárs. terror
2017. nov. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy létezik
2017. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Én még a főnökömet is megvertem, miután direkt kezdett szívatni hobbiból. Ha valaki kiprovokálja a verést, azt meg kell verni. A titok abban rejlik, hogy nem kell kiprovokálni.:)
2017. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Létezik, nekünk volt egy kollégánk aki mindenkit lökdösött így többiek féltek tőle. 100 kilómmal és 190es magasságommal nem vagyok ijedős így nem igazán vettem a lapot amikor el akarta venni a székem és csak legyintettem, hogy menjen innen. Nagy hiba volt mert hirtelen haragú, egy fél fejjel és vagy 50 kilóval nehezebb nálam. Úgy felkapott és nekivágott az ikeás szekrénynek, hogy nemcsak az ajtókat törtem félbe de a polcok fele is leszakadt. Amikor kihívtam a rendőröket senki sem mert ellene tanúskodni, úgyhogy csak kirúgták.


Nálatok nehogy beszólj az idegbeteg kollégának mert mégjobban elgurul a gyógyszere.

2017. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az komoly. Munkahelyi kalandok, de a Ikeás szekrény történet az komoly! És ilyen emberekkel élünk együtt...
2017. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!