Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szépség...

Miért van az, hogy a szépség valahogy mindig együtt jár a gazdagsággal?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe a kérdés:

[link]

Ez az úszkálás sem gondolom, hogy egy egri várfürdő hétvégi jegyárával van egy szinten és itt is lám-lám nem egy husis nő, hanem egy elképesztően gyönyörű testű nő úszkál. Ugyanez megfigyelhető bármely nyaralásos fotón. Dagadt narancsbőrös vállalkozó/könyvelő nőket illetve alacsony köpcös szintén vállalkozó autószerelő pasikat sosem látok tengerpartos helyeken lefotózva pedig elvileg ők is jól keresnek és eljuthatnának ilyen helyekre. Valahogy mindig ilyen emberek jutnak az eszembe és ilyen embereket is lehet látni menő helyeken, amikor szánsájn/ibiza/buli a téma:

[link]

[link]

[link]

[link]

Legalábbis csinos/szép nőt és magas/jóképű pasit én még sosem láttam olyan állapotban, hogy csóró lett volna. Van egy olyan érzésem, hogy a szépség önmagában a siker nagyon fontos kulcsa. Valahogy a +10-15 milliós BMW-kben/Mercedesekben is mindig egy-egy ilyen jól szituált középkorú/fiatal házaspár ül:

[link]

[link]

[link]

...nem pedig nerd a szemüveges 170 centis programozó kisJani a 80 kilós Julcsi barátnőjével.



2017. dec. 13. 16:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Sok szép lánynak lehetősége van arra, hogy modellkedjen, ami pedig sok pénzt hoz.

Vagy sok gazdag lánynak, nőnek van pénze különböző sminktermékekre, plasztikákra.

De egyébként teljesen relatív az a szó, hogy szép.

2017. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ja persze aki szép az sikeres a képek is nevetségesek a valoságban nincs ilyen.Fiatal párt max család pénzeli azzok meg rondák is lehetnek.
2017. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

hát én egyet értek veled. egy kisvárosban élek, és ha arról az oldalról nézem, hogy kik gazdagabbak, akkor ott biztos van legalább egy jó csaj, de ha arról, hogy ki a jó csaj, akkor az biztos gazdagabb mint az átlag.

Ez azonban nem jelenti azt, hogy nincs jó nő a nem gazdagabbak között! VAN! szerencsére! Én pont velük érzem jól magam, mert külsőre is jól néznek ki, és normálisak.

Amúgy ku.rvára alapos emberke vagy.

2017. dec. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A genetikát nem lehet letagadni, bármilyen gazdag vagy.

[link]

2017. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14: Pontosan, és ne gyertek nekem ezekkel az Orbán/Csányi kaliberű posztkomcsis vénemberekkel, mert egyrészt semmivel nem részesülnek több érzéki/tuti csajban, mint én (max ha pénzt lobogtatnak, de akkor is csak aféle Vajna Timikékhez hasonló lecsúszott luvnyák lesznek a legjobb alternatívák), másrészt az igazi gazdag fiatalos elitre még mindig az jellemző, hogy pénz=szépség=szex/élvezetek orrba szájba. Elég csak megnézni pár nem lecsúszott/kopaszodó/mélynövésű hírességet, pl. a magas/helyes Elon Muskot, hogy milyen barátnője van és mindenki tudni fogja miről beszélek:

[link]

Pedig rá nem lehet azt mondani, hogy gold digger kényszerben lenne és a csajról is lehet látni, hogy önmagáért szereti.

És ehhez nem is kell messze menni, elég csak megnézni, hogy multiknál hogy néznek ki a menedzserek/pénzügyi szakértők/kommunikáció igazgatók és hogy néznek ki a pénztárosok/villanyszerelők/buszsofőrök.

2017. dec. 15. 12:04
 16/23 anonim ***** válasza:
46%
Kire vagy ilyen irigy?
2017. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Csak annyit h a csajnak a képen lehet hogy van alakja de arcra még lehet csúnya. Egyébként ez az alkat egyátalán nem ritka, eddig minden lány akivel volt dolgom szinte ugyan ez a vékony alkat volt. Popsija meg cicije minden nőnek van, popsira lehet gyúrni ha nemtetszik (bár egyikse nagyon számít).
2017. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És nem nemvoltak gazdagok a szüleik se.
2017. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez tévhit. Én akit ismerek felső százas szinten gazdag embert az például gyerek korától nyomorék.)

Egy másik pedig egy csúnyácska púpos zsidó asszony aki fiatalabb korában a barátnőm volt szintén gazdag.

Én bezzeg szegény ember vagyok és voltam de mindig volt tartásom és jóképű vagyok még 42 évesen is.)

2017. dec. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem az a lány is tetszik legalább annyira, akit a 8. válaszban linkeltél, sőt talán jobban is.
2018. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!