Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti láttatok már szép lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti láttatok már szép lányt csúnya sráccal együtt?

Figyelt kérdés

Onnan jött a kérdés, mert én még sosem láttam ilyet, csak fordítva, ronda lányt helyes fiúval.


Meg onnan is a kérdés, hogy mostanában megismerkedtem és elkezdtem minden nap beszélgetni egy olyan sráccal aki külsőre nagyon nem jön be, viszont nagyon jól elbeszélgetünk, és valahol mégis örülök annak hogy ír, jó érzés tölt el mikor rá gondolok. Viszont mivel külsőre nem tetszik, ezért vonzalmat sem érzek igazán, és úgy érzem ha összejönnénk kicsit szégyelném őt, nem merném felvállalni.

Egyébként nagyon szimpatikus és sokat gondolok rá, szeretek odabújni hozzá, beszélgetni vele, aranyos srác...


Én már régóta szeretek egy srácot, aki nagyon tetszik, de ő sok lánynak tetszik ami miatt elég nagyképű, viszont vele is nagyon jól eltudunk beszélgetni, nagyon jól érzem magam vele, de ő alig keres, és tudom hogy kevés az esélyem, mert sok más lánynak is tetszik. Nagyon beleszerettem, vele eltudnék képzelni egy kapcsolatot, mert megvan a külső/belső vonzalom, viszont ő ki tudja hogy mit/kit akar.


Mások véleménye szerint szép vagyok, van 1-2 srác akik próbálkoznak, de valaki vagy egyáltalán nem tetszik, vagy egy bunkó és ezért nincs senkim.


De van az a srác akiről először írtam. Ő sem helyes, viszont vele egy hullámhosszon vagyunk, ezért jól érzem magam vele. De úgy érzem hogy nem merném felvállalni őt, és nem tudom hogy adjak-e esélyt neki, akarom is meg nem is.

Meg ott az a srác akibe beleszerettem, aki mellett 100% hogy boldog lennék, de neki én csak egy lehetőség vagyok a sok közül...


Szóval..ti ismertek olyan párokat ahol a lány szép a fiú pedig csúnya, de mégis boldogok együtt?


18/L



2016. okt. 1. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas vagy :D

Azt mondod boldog lennél a másik kölyökkel aki neked tetszik? Hát rábactál csöppet,mert nem.

Ha annyi lánynak tetszik elhiheted,hogy nem fog nálad megragadni...addig jó leszel neki amíg jön egy szebb lány mint te és így tovább..

Utána sírhatsz a csúnyább kölyöknek..mert lehet addigra késő lesz ;) Választhatsz:Szeretet kapsz vagy Hiú ábrándokat..Te döntesz,a te életed, úgy teszed tönkre ahogy akarod:)

2016. okt. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te meg egy bunkó vagy. -.-"

Honnan veszed hogy otthagyna egy jobb lányért? Ha belém szeretne akkor nem hagyna el, én ismerem a srácot, volt már barátnője, megbecsülte, csak a csaj volt hülye és miatta nem is mer belevágni egy új kapcsolatba. Bár tisztában van vele hogy helyes és hogy sok lánynak tetszik, de van szíve, én tudom. De ez mindegy is.


És hogy lennék boldog olyannal, akit fel sem mernék vállalni? Oké, hogy vele nagyon könnyen összejöhetnék és rendes velem, de nem tudom hogy adjak-e neki esélyt, ha egyszer igazából másra vágyom.. Vele is jó, de így nehéz...


Amúgy te vagy a szánalmas mert 0 empátia van benned. ;)

2016. okt. 1. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyere ossze az elsovel. Csak kiba...nal vele.
2016. okt. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján azt hittem 15-16 éves vagy. Picit hagydd érni az eszed és akkor talán alkalmas leszel egy párkapcsolatra. Ez nem oltás, csupán baráti jótanács
2016. okt. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg az elsőt valaki olyannak, aki tényleg szereti. Lehet, hogy jóban vagytok és a barátod, de ha nem mernéd felvállalni őt, abból nem lehet kapcsolat.
2016. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért amilyen te is vagy, teljes mértékig felszínesek, a külsőségekre adóak a mai lányok többségben... az általad csúnyábbaknak definiáltak pedig sokkalta elfogadóbbak és nyitottabbak. És figyelnek talán a srác jellemére és lényére is. A külsőn pedig később ők is sokat tudnak módosítani az alany előnyére...
2016. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!