Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vesznek észre az...

Miért nem vesznek észre az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan, mintha láthatatlan lennék az emberek között. Tudom, ezt én csinálom, de rosszul érzem benne magam. Sokszor szorongok emiatt. A múltkor a főnököm nem tudta, hogy ki vagyok. Rólam rendszerint megfeledkeznek. Peremre húzódok, ez igaz, nem vagyok társaság középpontja, keveset mutatok meg magamból azoknak, akik nem állnak hozzám közel. Képes vagyok mindenen szorongani és elbizonytalanodni. Már szakembert is felkerestem, és tudom ezek a változások nem történnek gyorsan, de nem érzem, hogy segítene. Nem tudom mit csináljak, ez az évek alatt egyre rosszabb.
2017. dec. 13. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem vesznek észre, mert láthatatlan vagy, mert az akarsz lenni.
2017. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyomaszt a sok szorongás. Mit tegyek?
2017. dec. 13. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem sajnos észrevesznek, de kivétel nélkül azért, hogy negatívan viszonyuljanak hozzám, csak ítélkeznek. Inkább lennék láthatalan...
2017. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!