Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már rosszul magatoka...

Éreztétek már rosszul magatokat, csak azért, mert irígyek voltak mások Rátok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm. Nagyon szép, sportos jóalakú, kedves lány. Fenékig érő szőke haja van, magas is, így feltünő jelenség összekötött hajjal, smink nélkül is. Nyilván sokan megkörnyékezik, de rengetegen bunkók vele. Főleg a nők.Irígyen méregetik, beszólogatnak neki. A baj az, hogy a barátnőm magára veszi, és egyre jobban begubózik. Hiába mondom neki, hogy ennek örüljön, azt mondja, hogy ő ezt nem szereti. Akkor érzi jól magát, ha a többi dekoratív barátnőjével megy bárhova, mert úgy nem feltétlen őt bámulják, neki szólnak be. Ő amúgy egy kedves, vicces, empatikus lány, de ezt az oldalát egyre kevesebben látják, mert nem nyit az emberek felé, új barátságai nincsenek. Ti vagy barátaitok voltatok már olyan helyzetben, hogy csak azért, mert valamiben sikeresebbek voltatok, bántottak Titeket? Én sajnálom, mert egy értékes ember, aki tele van önbizalom hiánnyal. Mit gondoltok pszichológus vagy más mentális segítőre van szüksége? Én mindig mondom neki, hogy más lány karriert épített belőle, hogy jól néz ki, nem hogy szégyenkezzen miatta..
2017. aug. 25. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én már voltam ilyen helyzetben. Van az osztályban egy lány, eszméletlenül bunkó, mindig beszólogat, azért mert ő pocsék tanuló, én meg kitűnő vagyok. Sose hagy békén már összerándulok ha 5öst kapok. Minden órán bunkózik, beszól az eszem miatt.
2017. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

voltak rám irigyek, de ez most nem releváns itt


a barátnődnek nem kellene foglalkozni az idiótákkal

ha ő szép és pozitív, akkor ez inkább előnyös

a fejében kell megváltozzanak a dolgok, ignorálni az idiótákat és haladni a céljai felé!


neki mik a tervei a jövőt tekintve?

2017. aug. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Tobbszor kellene neki bokolnod, dicserned, tobbszor kellene vele buszken, kezen fogva es mosolyogva vegig setalni forgalmas utcanok. Ha egyedul rosszul erzi magat ilyen helyzetekben, segits neki.
2017. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj, lehet félreérthető voltam, én is lány vagyok és barát barátnőként ìrtam :)
2017. aug. 25. 09:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy gyógyszerész lesz nem soká, bár mindenki a média felé akarta terelni.
2017. aug. 25. 09:28
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

nekem egyértelmű volt, hogy a barátnője vagy

azt csinálja amit szeret, amit élvez! ne hagyja, hogy mások döntsenek helyette ilyen téren!


te mint a barátnője fontos, hogy támogasd

2017. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, és igen lehet, hogy az egész visszavezethető oda, hogy nincs mellette egy olyan férfi, aki becsülné és aki büszke lenne rá. Plusz mesélte, hogy az apukája gyerekkorában mindig cseszegette, h nem elég vagány, aztán meg el is hagyta őket az anyukàjával.
2017. aug. 25. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akik arra élveznek, hogy másokat piszkálnak van egy ellenszerük: át kell nézni rajtuk, mint egy üvegtáblán!

Hidd el, sokan játsszák ezt követően a "lazát", de valójában szétveti őket a düh belülről, hogy nem érték el a céljukat!

Talán tovább is emésztik magukat a kudarcukon, mint azok, akiket "osztani" próbáltak!

Jó magasról és vastagon kell beburkolni emberi ürülékkel az ilyeneket!

2017. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: de jót nevettem :D
2017. aug. 25. 12:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek természetemtől fogva olyan minimális önbecslésem van, ezért marhára imponál, ha valaki irigy rám valami miatt - még akkor is, ha ezt bunkón fejezik ki, szóval ilyen tekintetben a barátnőd ellentéte vagyok, akinek pont hogy az irigyei miatt van kevés önbecslése, de szerintem ez a fajta gondolkodásmód átfordítható... Megértem, hogy a barátnőd nem szereti, ha beszólogatnak neki, de azt próbáld meg valahogy megértetni vele, hogy azoknak, akik bántják nem személy szerint vele van bajuk, hanem csak így próbálják tompítani a saját komplexusaikat.
2017. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!