Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a Facebook-on live...

Miért kell a Facebook-on live adáson keresztül dohányozni?

Figyelt kérdés

Sok csoporton belül láttam ilyet, hogy bejelentkeztek és nyomták a füstöt mikor felébredtek.


Jó példát mutatnak a társadalomnak, hogy ha valaki le akarna szokni.

Live adásban inkább mást csináljanak ne dohányozzanak.


Na a másik mikor iskolából jelentkeznek be. Iskola után csinálják a live-ozást, ne az iskola közbe mikor tanulniuk kellene



2017. dec. 15. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Van rá Facebook szabályzat, hogy ezt nem szabad?

Szerinted jó példát szabad csak mutatni az embereknek az interneten? Akkor minek van itt ez az oldalon olyan sok gyűlölködő ember?

Az adásokban csak dohányoznak? Semmi mást nem csinálnak?

Iskolában tilos live-ot csinálni? Szünetben jelentkezik be, vagy óra alatt? Szünetben nem azt csinál a diák, amit csak akar? Órán csinálja, az hogyan nem tűnik fel a tanárnak?

2017. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ez a liveozós divat idiótaság jó példa?
2017. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, hogy "ez a liveozós divat idiótaság jó példa?"


A live stream videók jó dolgok, mert élő adásban tudja közvetíteni a saját maga által meghatározott tartalmat és közelebb tudják hozni az embereket egymáshoz, miközben nem kell annyira a minőségre törekednie, mert előtérbe kerül a mondani való. Továbbá az, hogy másol pontosan ugyan ebben az időben történik valami, izgalmasabbá, aktuálisabbá, spontánabbá teszi az eseményt.


Önmagában a média platformmal nincs baj. Nagyon sok jóra lehet használni.

Láttam már tüntetéseket, természet filmeket, sport eseményeket, ünnepeket, előadásokat, művészi alkotásokat, koncerteket, fizikai kísérleteket, baleseti helyszíneket, vlogokat, társas összejöveteleket ilyen élő adásban.


Ezekről mind lemaradtam volna, ha külön kell videóként feltölteni, megvágni, megkeresni egyesével az embereket és nekik levetíteni.


Szóval igen. A live stream, az élő közvetítés nagyon jó dolog.


Az, hogy milyen tartalmat közvetít, az nem a Facebook-on, vagy más élő közvetítést lehetővé tevő platformon múlik, hanem azon, aki közvetíti és aki összeállítja a tartalmat.

2017. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Főleg az amikor élő adásban dohányoznak az a legundoritóbb . Csináljanak mást, de ne cigizzenek.
2018. jan. 1. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nem attól szoknak rá a dohányzásra, hogy azt látják egy videóban, remélem tudod, hogy ez baromság. Ha pedig téged zavar, vagy megingat a leszokásban, senki nem kényszerít, hogy végignézd az adást. Ma már minden tele van azzal, hogy a dohányzás káros, beleértve magát a cigit is. Nem lehet azt mondani, hogy az emberek nincsenek megfelelően tájékoztatva, így rajtuk múlik, hogy döntenek. Az is alaposan le van szabályoza, hogy ne lehessen nyilvánosan mások képébe fújni a füstöt. Nem látom be, miért kéne a dohányosoknak még jobban elbújniuk. Nálunk az egész család dohányzik, nagyszülőkig felmenően, kiskoromtól ezt látom, mégsem gyújtottam rá soha életemben, nehogy már egy videón múljon. Egyébként is, dohányozni nem bűn. Ha azt nem szabad, akkor még mit nem?
2018. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált elmebeteg..én se nem dohányzok se nem lájvolok de téged miért zavar? Ki kényszerít hogy nézd?
2018. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!