Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a túlzott...

Mit csináljak a túlzott ragaszkodásommal? Tönkreteszem ezzel a kapcsolataimat.

Figyelt kérdés
A legjobb barátomnak alig volt helye konkrétan miattam, így összevesztünk és alig akar velem szóba állni, meg egy másik barátomra rászálltam, de hamar észrevettük és kicsit szünetelünk most egymással. Egész életemben nem voltak barátaim, se társaságom, így nem tudom mi a normális. Mit csináljak?

#kapcsolat #ragaszkodás #barátb idegesítő
2017. dec. 22. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez a magatartás idővel rendkívül károssá válik egy kapcsolatban.A ragaszkodásnak és az érdeklődésnek is van egy egészséges határvonala,amit nem ajánlott túllépni,mivel a másik egyénre ez rendkívül zavaróan hat.Mindenki rájön egy bizonyos idő után meddig mehet el.Próbálj kevesebb jelentőséget tulajdonítani néhány dolognak, és hagyj levegőt, mindenkinek szüksége van magánéletre,olyan idő periódusokra amikor egyedül kell lennie,a barátaival,ezt próbáld megérteni, és ne ragaszkodj túlságosan az emberekhez,nem képezhetnek tulajdont(törvényes módon),nekik is van szabad akaratuk és olyan elképzeléseik amelyekben ha a párod..exed vesszük nem biztos hogy szerepelsz,de bizonyára olyanok is vannak amikben te állsz a középpontban.Tehát csak annyit akarok mondani hogy nem lehettek mindig egymás közelében és ezt kell valahogyan elfogadnod
2017. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy felismerted (vagy felismertették veled), az első lépésen már túl vagy.

A második lépés: Legyen önkontrollod és vegyél vissza magadból!

Ennyi és nem több.

2017. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!