Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kicsit idősebb fiú meg...

Egy kicsit idősebb fiú meg akar verni?

Figyelt kérdés
15 vagyok. Ő szerintem 16 17-nek nézz ki. Valamikor barátok voltunk de akkor valamiért meg akart verni. Valamiért akart csak simán verekedni játékból de mindig ő győzött és most azt hiszi,hogy gyenge vagyok és mindig meg akar verni. Ezt úgy csinálja,hogy egy picit barátkozik velem és ki tervel valamit,hogy megverjen engem. Mondta egy gyerek mikor taliztam mondta,hogy mondjak rá valami csúnyát. (Barátja) De így direkt,hogy megverjen. Mondta cserébe megvéd. Tudom hogy,ha valaki mondja,hogy ugorj bele a tóba és bele ugrok. De megtettem. Erősen hasba ütött meg arcon csapott. És azt mondta,hogy vicc volt hát egyáltalán nem az. Most egy ideig nem találkoztam vele. De most gyakran találkozok vele és mindig megijessz de nem figyelek oda. Ez már lehet zaklatásnak mondani? Mert valamikor mondta,hogy menjek hozzá de én nem mentem oda. És erősen ordítva mondta,hogy jöjjek vissza. Most az lesz,hogy most kémkedni fogok utána. De úgy,hogy nem tud észre venni. Más lesz a ruházatom meg,hogy ne lássa az arcomat. De nagyon félek. Tudnátok valamilyen tanácsot adni,ha véletlenül elkapna és megverne. Mert nagyon kemény amit az előbbieket írtam. Vagy mondanátok,hogy mivel tudnám egy picit legyőzni őt? Előre is köszönöm a válaszotokat!

2017. dec. 23. 20:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 7-es válaszolónak az ilyen választ! Normálisan beszélhetnél!
2017. dec. 24. 09:16
 12/18 anonim ***** válasza:
10: Nem sértettél meg, kevés vagy te ahhoz :) Csak épp olyan jól modellezed azt a mentalitást, ami miatt ez, meg úgy az összes ország szar hely, hogy muszáj volt hozzászólnom. Amíg nem lépsz túl ezen a mások ilyen vagy olyan megalázására épülő, kinek a nagyobb a (verbális vagy hús-vér) himbilimbije gondolkodáson, lehet bármilyen végzettséged, megmaradsz túliskolázott orángutánnak (és ezúton kérek elnézést minden orángutántól a megalázó összehasonlításért). Az áldozathibáztatás is a diplomás suttyókra jellemző hozzáállás. Az a baj, hogy jellemzően a vezetői rétegbe is ilyen sutyerákok kerülnek, akikbe kár az iskola, mert csak annyira képesek, hogy elviszik "lenyomlak, kiscsíra" mentalitást a döntéshozásba.
2017. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Legalább olvastad volna el rendesen amit írtam.

Kinek nagyobb? Kit érdekel? Sosem voltam versengős, másnak bizonygatós típus.

Áldozathibáztatás?

Most szerinted az normális hogy a kérdező helybe megy a pofonért?

Ha ennyire zavarja hogy megverik akkor miért találkozik, meg úgy egyátalán minek foglalkozik ezekkel.

Ha elkerülné őket és nem beszélne velük de megverik csak úgy, akkor nyilván más a helyzet.

Megalázni, lenyomni?

Tudod rengetet dolgoztam diákmunkán is anno különböző cégeknél, úgyhogy tapasztaltam eleget azt amiről beszélsz.

Pont azért tanultam hogy velem így ne beszéljenek.

Én közel sem vagyok ilyen, maximum azokkal akik megérdemlik és engem próbálnak lenyomni vagy megalázni.

Amúgy mint írtam segíteni szoktam annak akinek szüksége van rá.


De neked hiába is mondanám... azt sem fogod fel amit leírok.

Gondolom túl buta vagy ahhoz hogy diplomád, vagy akár érettségid legyen.

Kisebbségi komplexusod van nagyon durván, valami segédmunkás lehetsz akivel gonosz a főnök és itt éled ki magad.


Bárkit megkérdezhetsz, amit a kérdező leírt helyzetet az nem normális.

Normális emberek ilyet nem csinálnak. De te ezt persze nem tudod megérteni mert te is ilyen deviáns idióta vagy.

2017. dec. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne, hogy nem akarsz lenyomni másokat, akkor

1) nem hagynál itt sértő hangnemű kommentet, aminek semmi funkciója azon túl, hogy egy pár erre járó esetleg megalázva érezheti magát miatta. Most komolyan, ez szerinted mi, ha nem lenyomás?

2) nem hibáztatnád és rugdosnád verbálisan a kérdezőt azért, mert egy agresszív idióta egyszer a bizalmába férkőzött, és most zaklatja. Tévedsz ugyanis, ilyen bárkivel előfordulhat, bár vannak, akik könnyebben válnak áldozattá. Ezzel együtt az áldozathibáztatás egy nagyon szánalmas énvédelmi mechanizmus, amin már túlléptél volna, ha negyed olyan felvilágosult lennél, mint hiszed magadról

3) nem bizonygatnád mindenáron, hogy toleráns és segítőkész vagy, mert ezt tartanád természetesnek

4) nem állnál neki megalapozatlan és meglepő módon teljesen téves következtetéseket levonni a személyemről, csak mert vettem a fáradtságot és felvilágosítottalak, hogy mekkora önámításban is élsz. (A távkiértékelés amúgy is a legkönnyebben bebukó lúzerfordulat, ezért még a trollok igényesebbje is kerüli) Nem kell megköszönni, vedd karácsonyi ajándéknak. :)

2017. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: pont te mondod ezt? Ki is kezdte kiértékelni a másikat? Csak jobban belebuksz ha így folytatod, és magadat oltod be :D
2017. dec. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen összefoglaltam mindazt, amit a kommentjeid tükröztek, arra meg, amit arról írtál, hogy milyen vagy IRL, pont azért nem reagáltam, mert 1) vagy igaz, vagy nem, nem tudhatom, 2) ha igaz, akkor sincs köze ahhoz, hogy itt taplóként viselkedsz. Lényegében odamentem hozzád, közölni, hogy épp a járdára szarsz, te meg megállapítottad, hogy én járda vagyok.
2017. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szerintem meg ezt privátba is meg lehetett volna beszélni de nem akarok ebbe belefolyni......okos enged szamár szenved....
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Igen, az okosak általában engednek, aminek köszönhetően a szamaraké a világ. Nézd meg, hol tartunk ezzel a mentalitással. Bocs, ez már abszolút off, de mindig is agyamra ment ez a "bölcsesség".
2018. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!