Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak folyamatosan 10-15, vagy akár 20 évvel idősebb férfiak még úgy is, hogy tudják, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, és folyamatosan próbálkoznak az idősebb férfiak és azt állítják, hogy simán illenek 20-28 éves nőkhöz, a saját korosztályuk pedig nem hozzájuk való. Én kapcsolatban vagyok, ez sem érdekli őket, még ki is röhögnek, mert a párom fiatalabb nálam.

Nehéz őket lekoptatni, nagyon tapadnak, amit ők határozottságnak neveznek.

Miért gondolják, hogy én ennyivel idősebb férfiakkal képes lennék leállni? Ha szingli lennék, akkor sem lenne semmi esélyük nálam, 32-33 felettiek jelenleg semmiképp nem kellenének nekem.


2017. nov. 11. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Otthon unalmas az asszony.

Újdonságra vágynak...

2017. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

2 hónapja még 30 felettivel sem tudtad volna elképzelni, lehet ebből indulnak ki, hogy pár hónap és jó lesz a 40 is.

Egyébként azért próbálkoznak mert 26 éves vagy. Simán gondolhatják, hogy van esélyük és annyira nem is állnak távol a valóságtól. Van nem egy kollégám akik 45-47 évesen 20-21 éves csajokat ápolgatnak.

2017. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hogy jött ez a 2 hónapos hülyeség? 30 felettivel inkább évekkel ezelőtt nem tudtam volna elképzelni.

Részemről pedig távol állnak a valóságtól és kész.

2017. nov. 11. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek joga van azt gondolni, amit akar. Örülj inkább, hogy van önbizalmuk. Sok férfinak nincs, mert aki valamilyen okból elvesztette, annak honnan lenne megint?

Ha nekik a korosztályukba tartozó nők nem vonzóak, hát istenem, ez van.

2017. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos osztják a közismert mondást: "Csak az a nő foglalt, akin fekszenek." :D
2017. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kor számít,de szerinted egy pasit mikor érdekli, hogy van párod? Bepróbálkoznak pofátlanul ha tetszel nekik, teljes mindegy hány évesek, teljesen mindegy, hogy van e rajtad gyűrű stb.
2017. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Mert 2 hónapja még azt írtad, hogy 30 évessel sem tudnád elképzelni. :D De mindegy igazából.

Próbálkozni fognak és ahogy múlik az idő egyre idősebbek.

Egy másik kollégám 65 éves, de gyakran bekóstolja a 30-as nőket is.

2017. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmi ilyesmit, soha.
2017. nov. 11. 20:53
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszik, hogy ha nekik bejön egy huszonéves lány, akkor ez biztos kölcsönös.

Egyébként én sem értem, miből gondolják, hogy ha nekik se vonzó egy 40-50 éves, aki velük egykorú, akkor miért lenne egy 20+ évesnek az.

2017. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért: [link]
2017. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!